Nie żyje Wanda Król. Tragiczna wiadomość o śmierci kobiety, obiegła media w dniu wyborów prezydenckich 2020. Informację przekazał poruszony Paweł Mikołajewski, burmistrz Białego Boru. Będzie mi ogromnie Pani brakować… Pani skromności, uśmiechu i wielkiego serca – napisał smutny polityk. To smutne, gdy tak niezwykli ludzie odchodzą z tego świata. 

O tym, że nie żyje Wanda Król, poinformował burmistrz miasta. Kobieta była wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Białym Borze, a także wieloletnią wicedyrektorką Zespołu Szkół nr 2 im. księcia Warcisława IV w Szczecinku. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłej. 

Nie żyje Wanda Król

To wielka strata dla wszystkich. 10 lipca zmarła Wanda Król, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Białym Borze. O tym, że nie żyje, poinformował burmistrz miasta, Paweł Mikołajewski, dla którego był to ogromny szok. 

– Dla niej ważne były wszystkie sprawy, te najważniejsze dla każdego. Wstawiała się osobiście za każdym tematem, z którym ktoś do niej przyszedł, bo tak mocno jej zależało. Wciąż nie mogę w to wszystko uwierzyć. A przed nami jeszcze tyle niezałatwionych spraw – czytamy w wiadomości przekazanej przez Pawła Mikołajewskiego, burmistrza miasta Biały Bór. 

  1. Nie potrafisz odpowiedzieć „tak”, na konkretne dwa pytania? Zerwij z nim, i tak nic z tego nie będzie
  2. Naprawdę się tak ubrał. Członek komisji wyborczej odwołany w natychmiastowym trybie
  3. 16-latek zrobił niewyobrażalną rzecz małemu kotu. Nagranie poruszyło tysiące osób

Ogromna strata

Mikołajewski, a także Robert Jasek, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinku nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Mężczyźni podkreślają w swoich komunikatach, że kobieta była uwielbiana nie tylko przez dorosłych, ale również przez młodzież. 

Pani Wanda Król była kobietą zaangażowaną w życie swojego miasta oraz jego mieszkańców. Składamy kondolencje dla jej bliskich oraz przyjaciół. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ 

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Byli zdruzgotani, gdy zobaczyli plażę w Gdańsku. Turyści nie mają wstydu. Ręce opadają
  3. Marcin Prokop zabrał głos. Wiadomo teraz, z kim może stworzyć nowe duet w show TVN
  4. Ile zarabia prezydent Polski? Wiadomość może być zaskoczeniem dla Polaków. Kwota jest imponująca
  5. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nagrał wideo. Zarzucono mu, że źle potraktował Asię
  6. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu

 

Źródło: szczecinek.naszemiasto.pl 

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.