Nie żyje wspaniały Polak, którego uwielbiały setki osób. Niestety, zmarł śmiercią tragiczną podczas górskiej wyprawy na Rysy. Mężczyzna odszedł w wieku 34 lat, miał przed sobą całe życie. Rodzina i bliscy przyjaciele są pogrążeni w żałobie. 

34-latek zginął w drodze na Rysy, przekazał Tarnowski Gość Niedzielny. To miał być cudowny czas, spędzony na łonie natury. Niestety, wypad w góry skończył się dramatycznie. 

Nie żyje 34-latek 

Do mediów trafiły najgorsze informacje. Niestety, nie żyje 34-letni ksiądz Jaromir Buczak, który zginął podczas górskiej wędrówki, przekazał Tarnowski Gość Niedzielny, cytowany przez portal sadeczanin.info. Mężczyzna spadł z bardzo dużej wysokości. 

Świadkowie tej dramatycznej sceny od razu wezwały służby ratunkowe, które błyskawicznie znalazły się na miejscu. Niestety, mimo prób ksiądz zmarł. 

  1. Kiedy goście wyszli, kelnerka spojrzała na napiwek. Kobieta natychmiast wybiegła za nimi z restauracji, tak szybko jak umiała
  2. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze

Kim był ks. Jaromir Buczak? 

Ksiądz Jaromir Buczak był bardzo lubiany przez wiernych. Dopiero 7 lat temu zaczął swoją przygodę z kapłaństwem. Mimo krótkiej posługi 34-latek już zdążył zaskarbić sobie sympatię wielu osób. 

– Znałam dobrze ks. Jaromira Buczaka, bo pracowałam w seminarium w latach, kiedy on przygotowywał się do święceń kapłańskich. Był bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze uśmiechnięty i miły. Z jego twarzy nigdy nie znikał uśmiech. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie żyje – powiedziała pani Lucyna Sowa, jak podaje sadeczanin.info.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
Fot. goszka, Pixabay

Nie żyje ksiądz Jaromir Buczak. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online
  3. Afryka rozpada się kawałek po kawałku. W jej miejscu ma powstać kolejny ocean
  4. Wielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?
  5. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo

Źródło: sadeczanin.info, Tarnowski Głos Niedzielny 

 

 

Poprzedni artykułJednego problemu z powrotem do szkół nikt nie wziął pod uwagę. Chodzi o kluczową rzecz
Następny artykułWażna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. Chodzi głównie o osoby straszne i chore
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.