Nie żyje wspaniały i uwielbiany przez wszystkich Polak. To bardzo smutna wiadomość z samego rana. Pomógł wielu ludziom się rozwinąć i ukształtować, był powszechnie podziwiany i szanowany. Zmarł w nocy z 11 na 12 września. Ogromna strata dla wszystkich.

Nie żyje świetny Polak, miał wiele pasji do swojej pracy. Żegnali go nie tylko jego współpracownicy, lecz także podopieczni. Na długo pozostanie on w ich pamięci. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Nie żyje Paweł Packi

Nie żyje Paweł Packi, nauczyciel geografii w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, dziennikarz radiowy od 26 lat związany z Radiem Ziemii Wieluńskiej, prezes lokalnego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, promotor regionalnej i krajowej turystyki, opiekun laureatów konkursów krasomówczych. Zmarł w nocy z 11 na 12 września.

O jego śmierci przekazała m.in. placówka edukacyjna, w której był zatrudniony.

— Ze smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci pana Pawła Packiego — nauczyciela geografii w naszej szkole — napisano na Facebooku szkoły, w której uczył.

Pawła Packiego pożegnali również koledzy i koleżanki z radia.

— Będzie nam Ciebie brakowało radiowy bracie. Spoczywaj w pokoju — koleżanki i koledzy z Radia ZW — napisali na stronie radiozw.com.pl.

  1. Mama odkryła chorobę córki szybciej niż lekarze. ”Zapach ciała przypominał zapach staruszki”
  2. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?

Sukcesy Pawła Packiego i jego podopiecznych

W lokalnym radiu prowadził audycję Z archiwum polskiego beatu oraz był autorem magazynu muzycznego Odkurzone przeboje. Jako opiekun młodzieży w konkursach krasomówczych, pomagał im zdobywać czołowe miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym. Jego wychowankowie odnosili sukcesy również w dziedzinie geografii czy turystyki.

W 2013 r. został wyróżniony medalem i honorowym tytułem „Nauczyciel Kraju Ojczystego” nadanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

To ogromna strata dla wszystkich — krewnych, bliskich, przyjaciół, współpracowników i wychowanków. Zmarł wspaniały człowiek, pragniemy jeszcze raz złożyć najszczersze wyrazy współczucia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z „M jak miłość” i „BrzydUli” pogrążona w żałobie
  2. Chciała zdobyć milionowe odszkodowanie. Wykonała porażający krok za granicą
  3. 13-letni chłopiec zginął w pożarze. Cały czas obejmował swojego psa, schowali się w samochodzie
  4. Pippi Langstrumpf dziś. Jak wygląda aktorka wcielająca się w kultową postać?
  5. Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Pijesz kawę zaraz po przebudzeniu? Błąd, o pewnych godzinach zadziała na Ciebie zupełnie inaczej

Źródła: wielun.naszemiasto.pl, facebook.com, radiozw.com.pl

 

Poprzedni artykułPracodawca powinien zapewniać nie tylko papier toaletowy, ale też podpaski. Tak czy nie?
Następny artykułPamiętacie Kasię z ”Kogla-mogla”? Przeżyła ogromną tragedię, jej życie już nigdy nie będzie jak kiedyś
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl