Nie żyje wielki gwiazdor disco polo, którego uwielbiały tłumy Polaków. Niestety, wokalista zmarł w tragicznych okolicznościach. Jak podaje portal disco-polo.info, ciało mężczyzny po długich poszukiwaniach wyłowili nurkowie. Przyjaciele z zespołu potwierdzili dramatyczne doniesienia i pożegnali go w poruszającym wpisie.

Świat disco polo bez niego, już nigdy nie będzie taki sam. Niestety, w niedzielę 16 sierpnia Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uwielbiany wokalista, który nagrał największe, taneczne przeboje ostatnich czasów. Świat z przykrością żegna Marcina Felka.

Nie żyje gwiazda disco polo

Tragiczne wiadomości o śmierci Marcina Felka, wokalisty zespołu NoLime podał portal disco-polo.info. Niestety, przyjaciele z grupy potwierdzili dramatyczne informacje, w poruszającym poście zamieszczonym w mediach społecznościowych.

– Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to, co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim, jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu – czytamy.

Nikt nie podejrzewał, że ten dzień zakończy się tragedią.

  1. Polskie media przekazały najgorsze informacje: 86 osób nie żyje, wszyscy zginęli przez żywioł
  2. Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w Polsce

Nurkowie wyłowili ciało gwiazdy disco polo

Ciało gwiazdora discopolo wyłowili nurkowie. Jak się okazuje, Marcin Felka zginął, rzucając się na pomoc swoim dwóm kolegom, podczas wieczoru kawalerskiego, który odbywał się w miejscowości Rudnik Pierwszy.

Jak się okazuje, mężczyźni, którzy pływali na łódce, wpadli do wody i zaczęli wołać o pomoc. Właśnie wtedy z pomostu na ratunek skoczył słynny muzyk. Niestety, już nigdy nie wypłynął. Po 30 minutach ciało mężczyzny wyłowili nurkowie. Marcin Felek osierocił żonę i dwójkę dzieci

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Gwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury
  3. Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
  4. Uwaga: Sanepid szuka klientów restauracji McDonald’s. W lokalu była osoba zarażona koronawirusem
  5. Skrzynecka żaliła się, że nie ma pieniędzy na wakacje w Grecji. Właśnie wyjechała na wczasy do Hiszpanii, artystka zasłynęła piorunującą dietą odchudzającą

źródło: disco-polo.info

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.