Na Twitterze Sinead O’Connor pojawiła się smutna informacja. Dwa dni temu zaginął jej syn. Niestety, 17-letni Shane nie żyje. Wokalistka zamieściła poruszające pożegnanie oraz zadedykowała synowi piosenkę.

Syn Sinead O’Connor od dwóch dni był poszukiwany. Dziś policja potwierdziła, że poszukiwania się zakończyły. Wokalistka zamieściła na Twitterze wzruszający wpis.

Syn Sinead O’Connor nie żyje

Shane ostatnio był widziany w Tallaght w południowym Dublinie. Policja apelowała o przekazywanie informacji. Niestety, finał akcji był tragiczny.

Mój piękny syn, Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, światło mojego życia, postanowił dzisiaj zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz z Bogiem — czytamy słowa zrozpaczonej matki na Twitterze.

Sinead O’Connor apeluje także, aby nikt nie szedł za przykładem jej syna. Obserwujący składają wyrazy współczucia.

Sinead O’Connor żegna swojego syna

Sinead oddała hołd zmarłemu synowi. Zadedykowała mu także piosenkę. Jej słowa poruszają:

– To dla mojego Shane’a. Światła mojego życia. Lampy mojej duszy. Moje niebieskookie dziecko. Zawsze będziesz moim światłem. Zawsze będziemy razem. Żadna granica nie może nas rozdzielić.

Niestety na chwilę obecną nie znamy przyczyn śmierci chłopca.

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl