Nie żyje bardzo znany aktor. Zmarł nagle, pozostawiając w smutku swoich wiernych fanów. O jego śmierci poinformował menadżer artysty. Aktor miał zaledwie 36 lat. Oprócz aktorstwa działał na licznych polach sztuki. Opłakuje go cały świat.

Nie żyje wyjątkowa gwiazda. Aktor, projektant mody, a także wokalista. Miał tylko 36 lat. Na razie nie została podana przyczyna śmierci, wszyscy czekają na oficjalne oświadczenie policji. Jak podaje ny.post.com, mężczyznę znaleziono w jego mieszkaniu martwego.

Nie żyje Alien Huang

Tajski aktor, projektant mody i wokalista został znaleziony w swoim mieszkaniu w dzielnicy Beitou miasta Taipei. United Daily News podał, że ciało aktora znajdowało się w korytarzu mieszkania. Mężczyzna miał na sobie bluzkę, nie miał zaś bielizny. Portal  Apple Daily Taiwan poinformował, że w korytarzu znajdowały się ślady krwi.

Na razie oficjalna przyczyna śmierci nie została podana. Fani czekają na oficjalne oświadczenie policji, które w niedługim czasie ma zostać ogłoszone. 

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Muzyk odleciał na antenie TVP. Prowadzący próbował go uspokoić, musiał przerwać jego wypowiedź
  3. TVP przekazało tragiczne informacje. Właśnie, po 26 latach, zidentyfikowane zwłoki, sprawdziło się najgorsze

Kim był Alien Huang?

Alien Huang był aktorem. Popularność zyskał grając role w filmie gangsterskim Gatao z 2015 roku, do którego napisał także muzykę, oraz w komedii Go! Szalony gangster. W telewizji występował w znanym serialu Lovestore at the Corner. Zaistniał także jako gospodarz koncertów w programach 100% Entertainment i Mr. Gracz.

W 2008 roku założył markę  Alien Evolution Studio, projektował ubrania i gadżety. Alien Huang była także cenionym muzykiem, grał w zespołach HC3, Cosmo, Speedball, Playboyz. Jak donosi ny.post.com, to trzecia śmierć azjatyckiej gwiazdy w ciągu ostatnich trzech dni. Japońska aktorka Ashina Sei zmarła w poniedziałek w wyniku samobójstwa, potwierdziła tokijska policja. Koreańska aktorka i vloggerka kosmetyczna Oh In-hye początkowo przeżyła poniedziałkową próbę samobójczą, ale zmarła we wtorek w szpitalu.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  2. Kierowco, uważaj podczas tankowania auta. Oszustwo sprawia, że traci się krocie
  3. Codziennie obstawiał te same numery w Lotto. Po 20 latach spojrzał na nie jeszcze raz i wszystko sobie uświadomił, do oczu napłynęły mu łzy
  4. Związki między pracownikami. Czy mogą zostać zakazane przez przełożonych?
  5. Druzgocące sceny na polskiej drodze. Ucierpiały trzy nastolatki, policja opublikowała porażające nagranie z wypadku
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Źródło: nypost.com

 

Poprzedni artykułKrem czekoladowy z wiewiórką. Pamiętacie jego smak?
Następny artykułPolak bohaterem. Wielki dzień dla Polski, wszyscy rodacy wstrzymali oddech
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.