Nie żyje znana aktorka, wyjątkowa postać małego ekranu. Gwiazdę mogliśmy oglądać w serialach emitowanych przez stacje TVN i TVP. O śmierci artystki poinformował jej menadżer za pomocą mediów społecznościowych. Świat kina i telewizji pogrążył się w głębokim smutku.

Fani są wstrząśnięci odejściem wspaniałej gwiazdy. Nie żyje Phyllis Somerville, aktorka występująca w wielu zagranicznych produkcjach. Na TVN-ie mogliśmy oglądać ją w kultowym Seksie w wielkim mieście, na TVP w uwielbianym serialu Prawo i porządek. Miała 76 lat.

Nie żyje Phyllis Somerville

O śmierci Phyllis Somerville poinformował jej menadżer Paul Hilepo, który przez lata dbał o karierę artystki. Niestety, nie podano informacji na temat przyczyny śmierci aktorki. Phyllis Somerville była mocno związana z Nowym Jorkiem, to właśnie tam stawiała pierwsze kroki w swoim zawodzie. Oprócz aktorstwa zajmowała się także śpiewem.

Od wielu lat mieszkała w Nowym Jorku, w oświadczeniu czytamy, że zmarła w swoim domu właśnie w tym mieście. Nowy Jork był dla niej drugim domem, bowiem pochodziła ze Środkowego Zachodu USA.

-Z dumą mówiła o sobie jako o mieszkance Nowego Jorku, ale była też dumna ze swoich korzeni ze Środkowego Zachodu – napisał w oświadczeniu Paul Hilepo.

  1. Jerzy Stuhr wysłał SMS-a do Krystyny Jandy. Zdradziła jego treść, nie spodziewała się, że przeczyta podobną wiadomość od niego
  2. Widok grobu córki Eleni jest smutny. Po 26 latach tak wygląda, nikt się nie spodziewał
  3. Kim jest partner Kingi Dudy? Córka prezydenta nie chwali się swoją miłością, już wiadomo, dlaczego

Kim była Phyllis Somerville?

Phyllis Somerville była cenioną aktorką, ale też śpiewaczką. Jej umiejętności wokalno-aktorskie zaprowadziły ją na deski teatrów na Broadway’u. Dzięki licznym występom coraz częściej dostawała role także w produkcjach filmowych. W Polsce doceniano ją przede wszystkim za występy na srebrnym ekranie w Seksie w wielkim mieście, Prawie i porządku, a także Rodzinie Soprano.

Aktorkę znamy także z oscarowego filmu Dziwny przypadek Benjamina Buttona, Arthura. Jej ostatnią rolą był występ w spektaklu na podstawie słynnej powieści Zabić drozda. Odejście tak wielkiej gwiazdy pogrążyło świat filmu i teatru w wielkim smutku. Niestety, to niejedyne smutne informacje. Wczoraj rano poinformowano o śmierci wspaniałego, polskiego aktora, znanego szerzej widzom z serialu Klan.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  2. Pilnie zamykają dwa kąpieliska nad polskim morzem. Co się stało?
  3. 67-letnia Magda Gessler zatańczyła do piosenki Shakiry „Waka waka”. Restauratorka zaskoczyła wszystkich, przecierali oczy ze zdumienia
  4. Justyna Żyła odpowiada byłemu mężowi. Nagle opublikowała oficjalne oświadczenie, nikt nie spodziewał się błyskawicznej odpowiedzi
  5. Pamiętacie Martę Grycan? Niewiarygodne, jak dziś żyje bogata gwiazda
  6. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

Źródło: gazeta.pl, wikipedia.org

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl