Nie żyje człowiek. Niestety, dzisiejszy dzień przyniósł kolejne tragiczne informacje. Jak przekazało RMF24, dramat rozegrał się na przejeździe kolejowym, gdzie we wtorek 18 sierpnia doszło do zderzenia się ciężarówki z pędzącym pociągiem. Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

18 sierpnia na przejeździe kolejowym w miejscowości Przędzel koło Niska na Podkarpaciu, doszło do ogromnej tragedii. Niestety, najeżdżający pociąg pasażerski zderzył się z ciężarówką. Przekazano smutne informacje. Nie żyje jedna osoba, druga jest ciężko ranna.

Pociąg zderzył się z ciężarówką. Nie żyje jedna osoba

W tragicznym wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy budowie drogi ekspresowej S19 w Przędzelu na Podkarpaciu zginęła jedna osoba.

Jak informuje RMF24, śmiertelną ofiarą jest kierowca ciężarówki, która zderzyła się z nadjeżdżającym pociągiem. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu. Jedna z osób jest w ciężkim stanie.

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
  2. Cały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personelu

Polska. Tragedia na przejeździe kolejowym

Niestety, w tragicznym wypadku ucierpiał również kierowca pociągu. Maszynista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Wśród pasażerów pociągu osobowego Hetman relacji Lublin-Wrocław nie ma poszkodowanych.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
Fot. lpr.com

Śmigłowiec przetransportował maszynistę do szpitala. Nie żyje kierowca ciężarówki, która zderzyła się z pociągiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN pilnie informuje, zapadła nagła decyzja. Zakaz uderzy w wielu Polaków
  2. Natasza Urbańska bez stanika. Zdjęcie trafiło do sieci, prawda wyszła na jaw
  3. Decyzja właśnie zapadła. Chodzi o ogromne podwyżki dla polityków i wypłatę dla Pierwszej Damy
  4. Agnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie

źrodło: rmf24.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.