Nie żyje wybitny pisarz. Druzgocące informacje o śmierci Carlosa Ruiza Zafona podało El Pais i agencja AFP. Mistrz pióra od lat zmagał się z poważną chorobą nowotworową. Niestety, w wielu 55 lat przegrał walkę z nierównym przeciwnikiem. Fani artysty są zdruzgotani. Jego bestsellerową powieść Cień wiatru ma na swoich półkach miliony osób na całym świecie.

Dziś, 19 czerwca 2020 roku, odszedł wybitny mężczyzna, który niejednego z nas przeniósł w świat swoich odległych marzeń. Nie żyje Carlos Ruiz Zafon. Fani i bliscy artysty są zdruzgotani.

Nie żyje Carlos Ruiz Zafon

Pisarz Carlos Ruiz Zafon zmarł dzisiaj 19 czerwca 2020 r. w wieku 55 lat w swoim domu w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych z powodu raka. Będziemy marzyć o wszystkich Twoich książkach i każdym słowem, które napisała. Zawsze będziemy Cię pamiętać Carlos – czytamy w pożegnaniu napisanym na oficjanym profilu pisarza w mediach społecznościowych.

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nie żyje
Fot. Carlos Ruiz Zafón | OFICIAL, Facebook

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Widok grobu Czesława Niemena jest przytłaczający. Wszystko 17 lat po jego śmierci
Poprzedni artykułKażde dziecko miało je w swoim plecaku. Który kolor był waszym ulubionym?
Następny artykułSmutne informacje o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego. Uwielbiany aktor zmaga się z poważną chorobą, ma jeszcze jeden problem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.