Nie żyje Zbigniew Czerwiński, zmarł w sobotę 18 lipca. Cała Polska tonie we łzach. Niestety, nic nie dało się już zrobić. Do publicznej wiadomości nie zostały przekazane jeszcze informacje dotyczące daty, miejsca i godziny pogrzebu oraz okoliczności śmierci. Z rodziną zmarłego łączymy się w głębokim smutku i żalu.

Nie żyje Zbigniew Czerwiński, ksiądz zmarł 18 lipca w Lublinie. Był honorowym kapelanem Ojca Świętego oraz kanonikiem Kapituły Lubelskiej. Ta śmierć to prawdziwy cios dla wiernych w całym kraju.

Nie żyje Zbigniew Czerwiński

Niedawno cały kraj opłakiwał śmierć wybitnego aktora. Dziś przekazujemy kolejną smutną informację. W wieku 83 lat, w minioną sobotę zmarł ksiądz Zbigniew Czerwiński. Kościół pogrążony w żałobie: to niebywała strata dla ludzi głębokiej wiary.

Ksiądz Zbigniew Czerwiński był jedną z najbardziej znanych, miejscowych postaci związanych z kościołem. Był honorowym kapelanem samego papieża. Pełnił też stanowisko wykładowcy na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

  1. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć
  2. Jamnik skrzyżował się z pitbullem. Przykry widok potomstwa, internautom trudno uwierzyć, że zdjęcie nie jest fotomontażem
  3. Pilny komunikat Polsatu. Mówią o zagrożeniu zdrowia i życia

Zbigniew Czerwiński zmarł nagle

Ksiądz Zbigniew Czerwiński zmarł nagle. W mediach nie pojawiały się wiadomości na temat jego pogarszającego się stanu zdrowia czy przewlekłe choroby. Niestety, oficjalna przyczyna śmierci kapłana nie jest znana.

Wierni w całym kraju składają kondolencje dla rodziny i przyjaciół zmarłego księdza. Archidiecezja Lubelska, która na swoim portalu archidiecezjalubelska.pl opublikowała informację o śmierci kapłana prosi o modlitwę.

nie żyje
fot. pixabay.com @ivoxis

Nie żyje Zbigniew Czerwiński, nic nie można było zrobić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  2. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą
  3. Ogromny sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Nagle cała Polska dowiedziała się, co stoi za sukcesem byłej pierwszej damy
  4. Czytelniczka: „Jestem atrakcyjną kobietą, a podrywają mnie brzydcy faceci. Czy coś ze mną nie tak?”
  5. Jedna z największych gwiazd odejdzie z ”M jak miłość”? Fani boją się najgorszego
  6. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

Źródło: lublin.gosc.pl 

 

Poprzedni artykułJacek Kurski po wszystkim nie był tylko z żoną. Nagle wymknęli się w jedno miejsce, zabrali ze sobą jeszcze kogoś
Następny artykułJoanna Kurska zapomniała o ważnej rzeczy. Jeden szczegół jej stroju zwrócił uwagę wszystkich
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.