Nie żyje wspaniała osobowość, bardzo znana gwiazda. Wśród swoich fanów lubiła stawać się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego chętnie przyjęła przydomek królowej i uwielbiała tak o sobie mówić. Odeszła nagle, pogrążając w smutku najbliższych i bardzo liczne grono fanów.

Nie żyje wspaniała osobowość, bardzo znana postać telewizyjna. Mimo podeszłego wieku aktywnie prowadziła swoje social media, zyskując kolejnych fanów, tym bardziej odejście królowej przeżyły ogromne ilości osób. O jej śmierci poinformował portal TMZ News. 

Nie żyje Jackie Stallone

Jackie Stallone, mama znanego aktora Sylvestra Stallon’a zmarła w wieku 98 lat. TMZ News podkreśla, że przyczyny śmierci nie są do końca jasne. Kobieta zapisała się w historii jako królowa Hollywood, uwielbiała tak o sobie mówić, tak samo jak uwielbiała być osobą publiczną i bardzo dobrze sobie z tym zawodem radziła.

Jackie była wszechstronnie utalentowana, była tancerką, astrolożką i uczestniczką licznych telewizyjnych show. W latach 90. nagrywała nawet liczne kasety z treningami fitness. Wychowała troje sławnych na całym świecie ludzi: Sylvestra Stallon’a, Franka Stallon’a, kompozytora i Toni D’Alto. 

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Anna Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Kim była Jackie Stallone?

Jackie Stallone zapisała się w pamięci widzów, przede wszystkim biorąc udział w licznych programach rozrywkowych. Do niej należał słynny Celebrity Big Brother, w którym brała udział przez kilka sezonów. A jej postać stała się wręcz legendarna. Później często była parodiowana, co podbijało jej popularność. 

Jackie uwielbiała być w centrum uwagi. Mimo podeszłego wieku intensywnie trenowała, chodziła na zakupy, a te momenty publikowała na swoim profilu na Instagramie. Informacja o jej śmierci bardzo zasmuciła wszystkich. Liczne grono fanów, królowa Hollywood miała na całym świecie. 

Niestety, to niejedyne smutne informacje, które w ostatnim czasie trafiły do mediów. Nie żyje znany dziennikarz, pracownik Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacqueline Stallone (@officialjackiestallone)

Jacki wychowała troje bardzo znanych dziś dzieci. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacqueline Stallone (@officialjackiestallone)

Do końca swojego życia, królowa Hollywood pozostawała aktywna na Instagramie.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mieszkańcy w żałobie, choroba okazała się nie do pokonania. Wielki smutek wśród tysięcy rodzin, nie żyje zasłużona Polka
  2. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Nie do wiary, z ilu jaj Pudzianowski zjada jajecznicę. Ze zdumienia można złapać się za głowę

Źródło: tmz.com, o2.pl

 

Poprzedni artykułPielęgniarki powinny dostać podwyżki? Jesteś za czy przeciw?
Następny artykułTest na spostrzegawczość. Ile osób znajduje się na obrazku? 95% podaje błędną odpowiedź
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl