Nie żyje Grzegorz Wróblewski. Wyjątkowa osoba, wpływowa postać. Absolwent najlepszej polskiej uczelni, wieloletni działacz społeczny i polityczny. O jego śmierci poinformował starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski. Media szybko obiegła smutna wiadomość. Kondolencje spływają zewsząd.

Grzegorz Wróblewski zmarł nagle. Tragiczna informacja szybko obiegła media. –Taki to był CZŁOWIEK! Otwarty na innych i uśmiechnięty. Spoczywaj w pokoju drogi Kolego… – napisał w oficjalnym oświadczeniu Krzysztof Bieńkowski.

Nie żyje Grzegorz Wróblewski

O śmierci Grzegorza Wróblewskiego poinformował  starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, pełniący wcześniej funkcję kierownika delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, który był jego następcą w pełnionym urzędzie:

Jak poinformowała mnie rodzina, dziś przed południem zmarł Grzegorz Wróblewski, mój poprzednik na stanowisku Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie – napisał 23 sierpnia Krzysztof Bieńkowski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Ochotnicy pilnie poszukiwani. Ruszają testy szczepionki na COVID-19 we Włoszech

Wspaniałe słowa kolegi

Krzysztof Bieńkowski w pięknych słowach wspominał swojego kolegę. Grzegorz Wróblewski pełnił funkcję Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie od 2008 do 2016 roku:

– Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny Grzegorza. Pamiętam w modlitwie o Grzegorzu, który mimo zmiany władzy na stanowisku, które objąłem po nim, okazywał mi zawsze wsparcie i sympatię. Taki to był CZŁOWIEK! Otwarty na innych i uśmiechnięty. Spoczywaj w pokoju drogi Kolego…

Grzegorz Wróblewski był od wielu lat działaczem społecznym i politycznym. Skończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. W latach  1964 – 1990 pełnił m.in. funkcję kierownika działu oraz członka zarządu Samopomoc Chłopska, a od 1995 roku był pracownikiem administracji publicznej. W latach 1999 – 2008 pracował w starostwie powiatowym w Ciechanowie.

Niestety, to niejedyna smutna informacja ostatnich dni, nie żyje zasłużony Polak, miał 54 lata. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość dla wszystkich Polaków. Chodzi o noszenie maseczek, potwierdza Kancelaria Premiera
  2. Gwiazda Polsatu odeszła w ciszy. Teraz już nikt o niej nie pamięta, choć była wspaniałą aktorką
  3. Grzegorz: „Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna”
  4. Izabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
  5. Lekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
  6. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić

Źródło: infoprzasnysz.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułJustyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała się prosto z wanny. Co za widok
Następny artykułRozpoczęcie roku w innym terminie? Rodzice uczniów będą zrozpaczeni
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl