Nie żyje prawdziwa legenda i ikona muzyki. Polacy ochoczo i bardzo tłumnie wybierali się na wszystkie jej koncerty w naszym kraju. To ogromna strata nie tylko dla rodziny i bliskich, lecz także fanów artystki. Dziennikarze i recenzenci prześcigiwali się w kolejnych komplementach dotyczących jej wielkiego talentu oraz charyzmy. Niestety zmarła.

Nie żyje wybitna artystka oraz wspaniała kobieta, miała 93 lata. Jej dorobek kulturalny z pewnością pozostanie już na zawsze w sercach milionów ludzi na całym świecie. To wielki cios dla wszystkich.

Nie żyje prawdziwa ikona francuskiej muzyki

W tę środę 23 września 2020 roku zmarła Juliette Gréco, francuska piosenkarka i aktorka. Ikona oraz legenda. Miała 93 lata. Tę tragiczną wiadomość przekazała rodzina jednej z francuskich agencji prasowych Agence France Presse (AFP).

Juliette Gréco zmarła w tę środę, 23 września 2020 roku, otoczona rodziną w swoim ukochanym domu w Ramatuelle. Jej życie było niezwykłe — przekazała AFP, jak cytuje ją portal kultura.onet.pl.

  1. Nie żyje uwielbiany wokalista. Syn przekazał druzgocącą wiadomość: ”Odszedł na spotkanie ze stwórcą dziś rano”
  2. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  3. Skandal w „M jak miłość”, widzowie wściekli. Rafał Mroczek stanowczo zabiera głos: ”nie chcę”

Kim była Juliette Gréco?

Juliette Gréco była francuską aktorką oraz piosenkarką. Urodziła się 7 lutego 1927 roku w Montpellier, na południu Francji. Jak podaje kultura.onet.pl, gwiazda kilkukrotnie występowała w Polsce, po raz pierwszy w 1962 roku. W 2008 roku wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie. Niektórzy do dzisiaj wspominają te wydarzenia.

W 1946 roku przeniosła się do stolicy Francji, Paryża, gdzie bardzo szybko dostrzeżono jej wielki i wyjątkowy talent. Jej ówczesny repertuar bardzo dobrze wpasował się w klimat powojennego kraju. Właśnie od tamtej pory błyszczała na scenie w wykonaniu piosenek do tekstów francuskich pisarzy m.in. Sartre’a, Camusa, Preverta. Wykonania tej wspaniałej artystki zapierają dech w piersiach, pokazują rzadko spotykaną pasję oraz niecodzienny talent.

Pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny oraz bliskich. Niestety to niejedyna smutna wiadomość, o której dzisiaj informowaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILM:

nie żyje
fot. photo©ErlingMandelmann.ch, wikipedia.org, CC BY-SA 3.0, Juliette Gréco (1963), https://pl.wikipedia.org/wiki/Juliette_Gr%C3%A9co#/media/Plik:Juliette_Gr%C3%A9co_(1963)_by_Erling_Mandelmann_-_2.jpg

Zmarła Juliette Gréco.

 Była legendą francuskiej muzyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła wiadomość z Watykanu. Katolicy wstrzymali oddech
  2. Porażająca prawda o rodzinie królewskiej wyszła na jaw. Zagraniczne media nie mają wątpliwości
  3. Stażysta ginekologii ma już dość, wystarczył tylko miesiąc „Nie wytrzymam dłużej, po ostatniej pacjentce miałem ochotę uciec”
  4. Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
  5. Kobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
  6. Wystarczy wypić sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć jego dobroczynnie działanie. Tanie rozwiązanie, a efekty zadziwią każdego

Źródła: wikipedia.org, kultura.onet.pl

 

Poprzedni artykułJESIENNE NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE DLA PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY Z TEOXANE
Następny artykuł73-letni miliarder spotyka się z prawdziwą boginią. Zdjęcia 25-letniej Polki zapierają dech
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl