Nie żyje wielka legenda. Fani są pogrążeni w głębokim smutku. Media obiegła informacja o wybitnym artyście, którego polscy widzowie mogą znać ze stacji TVP i TVN. Mężczyzna pozostawił po sobie niezwykły dorobek, który pozostanie przykładem dla kolejnych pokoleń przez długie lata. 

Wiadomość o śmierci artysty poruszyła nie tylko polskich fanów, ale także zagranicznych. Sprawdził się najgorszy możliwy scenariusz. Nie żyje legenda. Gwiazdor zmarł w dniu swoich urodzin.

Nie żyje Ron Cobb

Jak przekazuje portal kopmuterswiat.pl, Ron Cobb zmarł w dniu swoich urodzin w wieku 83 lat. Był rysownikiem, animatorem i projektantem. Swoją wizją obdarzył najbardziej znane filmowe tytuły: Powrót do przeszłości, Gwiezdne wojny, Poszukiwacze zaginionej Arki, Conan Barbarzyńca, Pamięć absolutna, wielokrotnie emitowane w TVP czy TVN. 

Ron Cobb był twórcą słynnego statku Nostramo z serii filmów Obcy. Jego wybitna kreska i pomysłowość nadały filmom science-fiction i fantasy niebywałą formę, dzięki której Cobb stał się legendą i przykładem dla następnych pokoleń twórców animacji. 

  1. Wielkie szczęście w życiu Michała Szpaka. Gratulacjom nie ma końca, radosna nowina obiegła całą Polskę
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysie
  3. Niebywała oferta w drogeriach Hebe. Wszyscy lecą, żeby zdążyć. Luksusowe kosmetyki można dostać nawet za jeden grosz

Ron Cobb  przyczyna śmierci

Ron Cobb zmarł w wieku 83 lat w dniu swoich urodzin, 21 września 2020 roku. Przyczyną śmierci była choroba neurodegenarycyjna, o czym informuje portal komputerswiat.pl.

Prace Rona Cobba to prawdziwy majstersztyk, który poruszył cały świat filmu animowanego. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, jak wiele postaci czy przedmiotów z filmów fantasy pochodzą spod jego ręki. Cobb był również znany z utworzenia symbolu, który później pojawił się na Fladze Ekologicznej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 

Ron Cobb 1937-2020

It’s with sadness we note the passing of legendary illustrator and film designer/concept artist Ron…

Opublikowany przez Spectrum Fantastic Art Live Poniedziałek, 21 września 2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany na weselach. Młode pary są zrozpaczone, nie mają wyjścia
  2. Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcja
  3. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
  4. 73-letni miliarder spotyka się z prawdziwą boginią. Zdjęcia 25-letniej Polki zapierają dech
  5. Polacy tłumnie chodzili na jej koncerty. Właśnie poinformowano o śmierci legendy
  6. Słowa Gessler już okrzyknęli bzdurą roku. Zaczęło się od zdjęcia ciążowego brzucha córki, matki nie pozostawiły na niej suchej nitki

Źródło: komputerswiat.pl

 

Poprzedni artykułWłaśnie przekazano oficjalny komunikat. Zaktualizowano wszystkie obostrzenia, pilne
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak powiedziała na wizji słowa, po których nagle zapadła cisza. Jedno zdanie uderzyło wszystkich
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl