Nie żyje wybitny aktor, miał 83 lata. Uwielbiany gwiazdor zmarł na raka, od pewnego czasu przebywał w hospicjum. Smutną informację przekazała pogrążona w żałobie rodzina. Zagrał w wielu kultowych produkcjach, po raz pierwszy na ekranie pojawił się w latach 60.

Nie żyje Jerry Fogel. Hollywoodzki aktor chorował od wielu lat, fani mieli nadzieję, że uda mu się pokonać raka. Filmy z jego udziałem były chętnie oglądane na całym świecie. Śmierć artysty to cios dla milionów widzów.

Nie żyje Jerry Fogel

Jerry Fogel zmarł 21 października. Od 2008 roku chorował na chłoniaka nieziarniczego, a od pewnego czasu przebywał w hospicjum w Kansas w stanie Missouri, gdzie zmarł. Smutną informację przekazała rodzina aktora, na razie nie podano informacji o pogrzebie.

nie żyje
imdb.com

Jerry Fogel był kochany przez widzów z całego świata. Choć lata temu zniknął z telewizji i od dłuższego czasu nie występował w filmach, to jego charakterystyczne role zapadły w pamięci milionom widzów z całego świata. Gwiazdor przestał pojawiać się na ekranach w latach 90. Po zawieszeniu kariery aktorskiej Jerry Fogel prowadził własną audycję w rozgłośni z Kansas.

Kim był Jerry Fogel?

Jerry Fogel był amerykańskim aktorem urodzonym w Rochester. Zanim zaczął karierę w Hollywood, interesował się muzyką, głównie rock and rollem. Pracował w jednej z lokalnych rozgłośni radiowych jako DJ. Był trzykrotnie żonaty, jego wybrankami były Barbara Kay Fromm Valins, Brenda Elaine Levison oraz Sandra Nadlman Millstein, z którą był od 2001 roku aż do śmierci.

nie żyje
twitter.com/Hotchka

Gdzie grał Jerry Fogel? Jerry Fogel grał w produkcjach takich jak Tora! Tora! Tora!, The White Shadow, Devil Dog: The Hound of Hell, Louis Armstrong: Chicago Style, Police story, Dzień szarańczy, That girl czy The Mothers-in-Law. Ostatnia rola przyniosła mu największą sławę. Sitcom z lat 60. cieszył się dużą popularnością, do dziś ma wiernych fanów, a aktorzy, którzy w nim występowali, szybko zostali gwiazdami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Jak naprawdę nazywała się Violetta Villas? Prawdziwe imię gwiazdy nie było tak spektakularne, jak jej kariera
  3. TVP już znalazło kogoś na miejsce Barbary Kurdej-Szatan. W programie zastąpi ją gwiazda „M jak miłość”
  4. Michał Szpak przywitał na świecie siostrzenicę. Utknął na lotnisku w drodze do szpitala
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję
Poprzedni artykułJaki kolor rajstop dobrać do czarnej sukienki? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!
Następny artykułNastolatka dostała okres na oczach całej klasy. Wtedy jej kolega zrobił coś, czego nigdy nie zapomni
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.