Nie żyje niezwykły mężczyzna, mąż i ojciec. Niestety, media przekazały druzgocącą informację. Nic nie dało się zrobić. – Tato, jesteś najlepszy. Dziękuję za pokazanie mi, że spoglądanie wstecz i szanowanie przeszłości to zaszczyt. Bardzo cię kocham – mówił jego słynny syn. Gwiazdy, fani i internauci na całym świecie, łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Świat obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje mężczyzna, który wywarł niewyobrażalny wpływ na świat filmu i kinematografii. Media przekazały smutną informację o śmierci. Cały świat łączy się w bólu z jego rodziną.

Nie żyje ojciec Stevena Spilberga

Niestety, nie żyje ojciec Stevena Spielberga. Tragiczną wiadomość przekazał portal Variety, niedługo później, potwierdziło ją studio Amblin, należące do słynnego reżysera. Arnold Spielberg zmarł we wtorek 25 sierpnia w wieku 103 lat.

– Po ponad stuleciu wkładu i zaangażowania w rodzinę, przyjaciół i karierę, Arnold Meyer Spielberg, ojciec Stevena, Anne, Sue i Nancy Spielberg, zmarł z przyczyn naturalnych 25 sierpnia 2020 roku. Nasze najgłębsze kondolencje dla rodziny Spielbergów – czytamy w komunikacie studia Amblin.

  1. Osierocił dwie córeczki. Tragiczna wiadomość, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Tragiczna śmierć 14-latka. Zmarł podczas rodzinnych wakacji

Świat żegna Arnolda Spielberga

Jak przekazują media, w chwili śmierci swojemu ojcu towarzyszył Steven Spielberg. Słynny reżyser przy każdej okazji podkreślał, jak wiele mu zawdzięcza. To Arnold Spielberg zaszczepił w nim pasję do opowiadania historii.

Niestety, Arnold Spielberg zmarł w wieku 103 lat z przyczyn naturalnych.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Świat obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Arnold Spielberg, ojciec Stevena Spielberga.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sanepid wydał zgodę, powrót dzieci do szkoły zostanie przesunięty. Wiemy gdzie i o ile dni
  2. Wybiegła z gmachu TVP, usiadła i zaczęła płakać. Katarzyna Dowbor została okropnie potraktowana, zanim zaczęła prowadzić „Nasz nowy dom” w Polsacie
  3. Ministerstwo zdrowia wydało pilny apel do Polaków. Wszyscy muszą się natychmiast dostosować
  4. Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki
  5. Tata niósł trumnę 6-letniej córeczki. Nagle nad trumną zaczęły dziać się dziwne rzeczy, nikt nie mógł uwierzyć
  6. Cudowny przepis na placki ziemniaczane cieńsze i bardziej kruche niż naleśniki. Smakują zupełnie inaczej, obłędnie, dzięki sekretnym dodatkom

źródło: antyradio.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.