Nie żyje Kinga Domańska. Smutne wieści nadeszły niespodziewanie, kobieta zmarła po chorobie nowotworowej. Odeszła w sobotę 25 lipca, jednak dopiero teraz wiadomość o jej śmierci dotarła do mediów. Bliscy i uczniowie zmarłej hucznie ją żegnają.

Kinga Domańska nie żyje. Była cenioną przez wielu nauczycielką w II głogowskim LO, a także artystką. Wiadomość o jej śmierci wielu zasmuciła – kobieta zmagała się z nowotworem. Żegnają ją uczniowie i bliscy.

Nie żyje Kinga Domańska

Kinga Domańska była nauczycielką w II LO w Głogowie, uczyła plastyki. Była również uznaną artystką-plastykiem, kochała zwierzęta i przyrodę.

– Niejeden rocznik absolwentów naszej szkoły wspomina i będzie wspominać Panią Kingę jako wspaniałego pedagoga, wychowawcę młodzieży i osobę potrafiącą w niepowtarzalny sposób przekazać miłość do sztuki. Na zawsze zapisała się w sercach wielu z nas. Z żalem żegnają Panią Kingę nauczyciele – koleżanki i koledzy z pracy, Jej uczniowie i cała społeczność naszego liceum. Rodzinie i najbliższym składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia – napisano na stronie II LO.

 1. Więźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
 2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”
 3. Ujawniamy astronomiczne kwoty, jakie otrzymało Ordo Iuris z darowizn. Niebotyczne sumy zwalają z nóg, większych nie było

Śmierć Kingi Dudzińskiej

Pogrzeb ma odbyć się na cmentarzu w Kotli. Zostanie poprzedzony mszą za zmarłą, która odbędzie się 29 lipca w głogowskiej Kolegiacie o godz. 15.00.

Składamy szczere kondolencje bliskim zmarłej artystki.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
 2. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Pilna decyzja, wracają ograniczenia. Fatalne informacje dla mieszkańców jednego rejonu Polski
 7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
 8. Zapadła pila decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

 

Poprzedni artykułOgromna zmiana w TVP. Wiadomo, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką, inna piękna blondynka
Następny artykułNagłe załamanie pogody, dzieci utknęły na środku zalewu. Dramatyczna akcja ratunkowa
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.