Nie żyje gwiazda znanego i uwielbianego przez szerokie grono telewidzów serialu. Odeszła w wieku zaledwie 40. lat. To wielki cios dla wszystkich fanów kina i seriali telewizyjnych. To nie pierwsza taka sytuacja w tym roku. Liczba śmierci aktorów jest zatrważająca. Widzowie są załamani tą fatalną informacją.

Niestety, ale ze świata napływają kolejne fatalne wiadomości. Nie żyje aktorka z uwielbianego przez wielu ludzi serialu. W tym roku podobnych przypadków było już kilka. W momencie śmierci gwiazda miała 40 lat, miała przed sobą całe życie. Fani są załamani.

Nie żyje gwiazda uwielbianego serialu

Jak informuje portal wprost.pl nie żyje uwielbiana przez wielu ludzi aktorka Yuko Takeuchi. Artysta została znaleziona martwa dziś, 27 września. W momencie śmierci miała zaledwie 40 lat. Ciało kobiety odnalazł jej mąż Taiki Nakabayash w domu w dzielnicy Shibuya Ward w Tokio. Największą sławę Yuko przyniosła rola w serialu pt. Miss Sherlock, produkcji HBO. Portal wprost.pl informuje, że z nieoficjalnych źródeł wynika, iż gwiazda popełniła samobójstwo.

40-latka od 2018 roku odgrywała jedną z głównych ról, we wcześniej wspominanym serialu kryminalnym Miss Sherlock. Była bardzo popularna zarówno w Japonii, jak i poza jej granicami. Lata jej największych sukcesów przypadły na 2004 – 2007, kiedy to aktorka trzykrotnie została wyróżniona nagrodą w postaci statuetki Japońskiej Akademii Filmowej dla najlepszej aktorki męskiej.

  1. Agnieszka trafiła do szpitala, ruszył proces w sprawie tragedii kobiety. „Myślałam, że mnie zabiją”
  2. Play zwróci swoim klientom pieniądze. Zapadła ostateczna decyzja urzędu
  3. Daniel Martyniuk przeszedł samego siebie. Czara goryczy się przelała, internauci są wściekli

Samobójstwa aktorów i gwiazd z Japonii w 2020 roku

Portal wprost.pl przekazuje informację podaną przez stację telewizyjną BBC, że oficjalna przyczyna zgonu aktorki nie jest jeszcze potwierdzona, jednak jak wcześniej wspominaliśmy, wstępne ustalenia głoszą, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Jeśli ta informacja okaże się prawdziwa, wówczas Yuko zostanie wpisana na czarną listę samobójstw Japońskich gwiazd w 2020 roku.

Na początku września życie odebrała sobie aktorka Sei Ashina. Z początkiem maja świat obiegła informacja, że samobójstwo popełniła zaledwie 22-letnia aktorka i sława japońskiego wrestlingu Hana Kimura. Natomiast w czerwcu tamtejsze media doniosły o samobójstwie aktora Haruma Miura.  

To naprawdę czarny rok dla Japońskiego kina. Fani są załamani tymi fatalnymi doniesieniami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje aktorka Yuko Takeuchi. Miała 40 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomoc
  2. Skandal na północy Polski. Zaorano cmentarz pod agroturystykę, „nikt o to nie dbał”
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Kelnerka obsługiwała bogatych klientów. Spojrzała na paragon i pobladła, zaczęła się trząść

Źródło: wprost.pl, BBC 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl