Nie żyje wspaniały i utalentowany muzyk, ogromna część ludzi na całym świecie go uwielbiała. Zmarł w wieku jedynie 37 lat. To wielka strata nie tylko dla bliskich i rodziny, lecz także dla wszystkich fanów artysty i zespołu, w którym grał. Wyrazy współczucia dla krewnych, to dla nich szok i osobista tragedia.

Jeden ze światowych muzyków niestety nie żyje. Zmarły wykonawca odszedł przedwcześnie, miał zaledwie 37 lat. Niektórzy jeszcze nie mogą pogodzić się z tym, co się stało.

Nie żyje basista Brent Young

Jak donosi portal antyradio.pl, nie żyje Berent Young basista metalowego zespołu Trivium. Artysta towarzyszył muzykom we wczesnych latach ich kariery, w latach 2001-2004. O jego śmierci poinformował frontman formacji, Matt Heafy, w sobotę 26 września, we wpisie na Facebooku.

– Doświadczyłem kilku wspaniałych lat z Brentem, obracając się w kręgach lokalnych muzyków na Florydzie, zrobiliśmy razem demo „Blue” i „ETI”, zagraliśmy wspólnie pierwszą mini europejską trasę i pierwszą trasę po USA. Mam niesamowite wspomnienia związane z tą cudowną osobą – napisał w mediach społecznościowych.

Niestety nie podano przyczyny śmierci basisty.

  1. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel
  2. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  3. Pilny komunikat Ministra Zdrowia. Zabrał głos w sprawie obostrzeń, powiedział jak naprawdę wygląda sytuacja w Polsce

Czym jest Trivium?

Trivium to amerykański zespół muzyczny założony w 1999 roku w Orlando na Florydzie. Jego członkowie wykonują muzykę określaną jako thrash metal, heavy metal, melodic death metal, groove metal, metalcore oraz metal progresywny. Liderem grupy jest, a zarazem autorem wszystkich ich tekstów piosenek jest  Matthew Kiichi Heafy – Amerykanin pochodzenia japońskiego.

Sama nazwa formacji wywodzi się z języka łacińskiego. Tym terminem w późnej starożytności oraz w okresie średniowiecza określano podgrupę siedmiu sztuk wyzwolonych Obejmowało trzy nauki: gramatykę, retorykę oraz logikę. Zespołowi udało się wypuścić osiem albumów studyjnych.

Pragniemy jeszcze raz złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie, bliskim oraz przyjaciołom zmarłego. To z pewnością wielki cios. Niestety to nie jedyna śmierć, o jakiej informowaliśmy ostatnio.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zmarł Brent Young.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  2. Wielki cios dla enoturystyki. Płoną ogromne obszary za granicą
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Źródła: antyradio.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułWeekend na łonie natury z bonprix
Następny artykułTVN przekazał pilne wiadomości. Zablokowana droga, policja i śmigłowiec, porażający widok na ekspresówce
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.