Nie żyje legenda światowego kina. Polacy kochali filmy z jego udziałem. Niestety smutne wieści przyszły do nas zza oceanu. Zmarł gwiazdor, którego znamy z takich produkcji jak Ocena’s Eleven czy The Man with Two Brains. Laureat wielu nagród w tym 9 statuetek Emmy zmarł w swoim domu w Beverly Hills. Gwiazdy składają kondolencje.

Nie żyje Carl Reiner — komik, aktor i producent filmowy, który swoją obecnością nadawał wyjątkowego charakteru każdej produkcji. Gwiazdor zmarł 29 czerwca w swojej posiadłości w Beverly Hills, miał 98 lat.

Nie żyje Carl Reiner

Informację o jego śmierci gwiazdora podał serwis Variety. Pisarz, producent, reżyser i aktor zmarł w poniedziałek 29 czerwca w swoim domu, miał 98 lat. 

Po informacji o jego śmierci gwiazdora mnóstwo hollywoodzkich twórców złożyło hołd artyście. W swojej wieloletniej karierze pracował z takimi osobami jak Brad Pitt, George Clooney czy Matt Damon.

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Kim był Carl Reiner?

Carl Reiner był aktorem, producentem, reżyserem i pisarzem. Gwiazdor był obecny w świecie show-biznesu od 1947 roku. Grał na Broadwayu, w wielkich produkcjach filmowych, reżyserował legendarny Dick Van Dyke Show oraz podkładał głos pod postać w filmie animowanym Toy Story.

Gwiazdor był obecny w mediach do samego końca. Pisał i zamieszczał swoje przemyślenia na Twitterze aż do poniedziałkowej nocy. Jak informuje portal onet.pl, Carl Reiner zmarł z przyczyn naturalnych w swoim domu w Beverly Hills. Miał 98 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  2. Chiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzy
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: twitter.co, onet.pl

 

Poprzedni artykułKelnerka zobaczyła, co zostawił jej bogaty klient i zaczęła się trząść. Nigdy nie mogła się spodziewać podobnej rzeczy
Następny artykułGdyby decydowali więźniowie, druga tura nie byłaby potrzebna? Wiemy, kto wygrał w zakładach karnych
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.