Nie żyje niezwykła kobieta. Niestety, Polskę obiegła tragiczna wieść. Odeszła od nas w wieku 85 lat. Pozostał już tylko ból i łzy rozpaczy. Stratę tak wyjątkowej kobiety odczuło wiele pokoleń, które na zawsze zapamiętają jej niezwykłe słowa, czyny i lekcje, dające nadzieję i wiarę na każdy, kolejny dzień.

Media przekazały bardzo smutną wiadomość. – Nie żyje Magdalena – czytamy na portalu wadowiceonline.pl. Niezwykła kobieta, która przez ponad 60 lat z wielkim sercem wypełniała swoją misję, odeszła na zawsze

Nie żyje siostra Magdalena

Nagle zapanował ogromny smutek. Niestety, we wtorek 29 września przekazano tragiczne wiadomości, które złamały serca tysiącom Polaków. Jak przekazuje lokalny portal, odejście kobiety to smutna wiadomość dla kilku pokoleń wadowiczan.

We wtorek 29 września odeszła siostra Magdalena (Daniela Strzelecka). Nazaretanka, nauczycielka religii oraz kustosz muzeum papieskiego w Wadowicach. Jej niezwykłe ciepło, wiara i ogromne serce, codziennie, przez 64 lata posługi, dawały nadzieje tysiącom Polaków.

  1. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” zdemaskowana, widzowie nie wierzyli. Prawda okazała się brutalna
  2. Czarnek nie wytrzymał, wybuchł w TVP Info na żywo i grzmiał o LGBT. Dobry materiał na ministra edukacji?
  3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”

Odeszła niezwykła kobieta. Wadowice pogrążone w żałobie

Siostra Magdalena na zawsze zapadnie w całym pokoleniom mieszkańców Wadowic. Niezwykła kobieta oddała swoje serce Bogu w 1957 roku. Pełniła służbę zakonną w Kielcach, Częstochowie, Piekoszowie, Krakowie, a od 1977 roku w Wadowicach.

Kobieta mogła pochwalić się niezwykłą historią swojej rodziny. Ojciec siostry Magdaleny był legionistą Józefa Piłsudskiego i brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku. Był ranny w bitwie pod Warszawą. Jak informuje portal wadowiceonline.pl, w czasie II wojny światowej w ich domu rodzinnym w Szczekocinach była skrzynka kontaktowa placówki Armii Krajowej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Portal wadowiceonline.pl przekazało tragiczne wiadomości. Nie żyje siostra Magdalena.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Komornik i prokuratura bezwzględnie wtargnęły do lokalu. Magda Gessler musiała się poddać
  2. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki
  3. Zabił 11-letniego syna i popełnił samobójstwo. Zostawił list pożegnalny dla matki chłopca, treść paraliżuje
  4. Czy policjanci powinni dostać podwyżki? Jesteś za czy przeciw?
  5. Po 3 ciążach ważyła 108 kg. Wprowadziła prostą zmianę i teraz wygląda jak petarda, faceci nie mogą oderwać oczu
  6. Ugryzł kiełbasę kupioną w Lidlu i nagle poczuł metaliczny posmak. Wyjął z ust przedmiot, który mógł być przyczyną tragedii

źródło: wadowiceonline.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.