Do polskich mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci cenionej dziennikarki Allison Payne. Prezenterka zmarła 1 września 2021 roku, jednak dopiero kilka dni później przekazano tę informację. Miała 57 lat. 

Allison Payne była 9-krotną laureatką nagrody Emmy. Dziennikarka pracowała przez ponad 20 lat w WGN-TV. Zmarła 1 września w swoim rodzinnym mieście Detroit. 

Nie żyje Allison Payne 

Stacja Nexstar Media przekazała informację o śmierci Allison Payne. Dziennikarka zmarła nagle w wieku 57 lat, nie podano, co było bezpośrednią przyczyną jej odejścia. 

Widzowie WGN-TV mogli oglądać ją na ekranie przez ponad 20 lat od 1990 roku do 2011. Payne była niezwykle utalentowaną i inspirującą dziennikarką — w swoją pracę wkładała całe serce. 

Allison Payne podróżowała po całym świecie, tworząc przejmujące reportaże. Nazywano ją „potęgą reporterską WGN”. Prezenterka zajmowała się wszelaką tematyką, od historii, po politykę, a także sport. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wiadomość o śmierci prezenterki wstrząsnęła nie tylko jej bliskimi, ale także wieloma osobami z branży medialnej. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej. 

Zobacz zdjęcie: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

 Źródło: WGN, chicago.suntimes.com

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.