Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet w świecie sportu. Okrzyknięta mianem „najseksowniejsza” sportsmenka osiągała ogromne sukcesy zarówno w sporcie, jak i modelingu. Kobieta miała zaledwie 39 lat, za kilka dni miałaby urodziny…

Widzowie pokochali „najseksowniejszą zawodniczkę wrestlingu” – bo tak o niej mówiono, za jej charyzmę, determinację i wykreowany przez lata styl. Jaka jest przyczyna śmierci kobiety? Jak przebiegała jej kariera? Co wiemy o życiu prywatnym gwiazdy?

Sukcesy na ringu

Ashley Massaro rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w dość nietypowy sposób. W 2005 roku, przy okazji konkursu piękności w strojach kąpielowych, została zauważona przez jednego z organizatorów.

Gwiazda pokonała swoje rywalki w walce o tytuł Raw Diva, a następnie trafiła do organizacji World Wrestling Entertainment. Zachwyceni widzowie określili ją jako jedną z najbardziej seksownych zawodniczek w historii.

Zawieszenie kariery 

Z powodu nagłej choroby córki, w 2008 roku Ashley Massaro zawiesiła swoją karierę. Sporadycznie występowała w programach telewizyjnych i wyraźnie stroniła od wywiadów. Rodzina była dla niej najważniejsza.

Nie żyje gwiazda sportu

Światowej sławy zawodniczka zmarła nagle. Na kilka godzin przed śmiercią została zabrana ze swojego domu do szpitala. Lekarze robili co w ich mocy, jednak kobiety nie udało się uratować. Ashley Massaro zmarła 10 dni przed swoimi 40. urodzinami. Przyczyna śmierci sportsmenki nie jest znana. 

Zobacz zdjęcia:

Nie żyje
instagram.com @ashleymassaro

Ashley Massaro to jedna z większych gwiazd świata wrestlingu. Określana jako „najseksowniejsza zawodniczka”, miała na koncie mnóstwo sukcesów.

Nie żyje
instagram.com @ashleymassaro

W 2008 roku Massaro zawiesiła karierę w związku z chorobą córki.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJaki strój kąpielowy do dużego biustu? Czuj się komfortowo, wyglądaj zjawiskowo
Następny artykułMandaryna z partnerem. Nie uwierzycie, gdy zobaczycie jaki jest przystojny! To ciacho
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.