Nie żyje Beniamin Łuczyński, był ekspertem Ministerstwa Klimatu ds. energii odnawialnej i członkiem Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Jego ciało zostało odnalezione na dnie Jeziora Klebarskiego pod Olsztynem. 

Beniamin Łuczyński miał tylko 27 lat. Śmierć Beniamina to cios dla nas wszystkich. W tych tragicznych dniach rodzinie Beniamina, Ani oraz bliskim pogrążonym w żałobie składamy kondolencje. Jesteśmy z Wami w tych ciężkich dniach – czytamy na miastojestnasze.org.

Nie żyje Beniamin Łuczyński

Zmarły spędzał miniony weekend nad Jeziorem Klebarskim w województwie warmińsko-mazurskim, jednak w sobotnią noc oddalił się od znajomych – ci zawiadomili policję i rozpoczęto poszukiwania.

W akcji uczestniczyły psy tropiące, wykorzystano drony i łódź z sonarem. Ciało Łuczyńskiego znaleziono we wtorek na dnie jeziora. 

W Miasto Jest Nasze pełnił funkcję rzecznika prasowego, był współzałożycielem fundacji Pracownia ZMIANY działającej przy MJN. Stowarzyszenie poinformowało, że Beniamin Łuczyński zaledwie kilka tygodni temu ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej poświęcone odnawialnym źródłom energii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz zdjęcie:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

 

Źródło: onet.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.