Brytyjskie media podały bardzo smutną informację z ostatniej chwili. Nie żyje przyjaciel królowej Elżbiety II, Timothy Colman. Miał 91 lat. Oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona. Brytyjska rodzina królewska pogrążona jest w wielkim smutku.

Ostatnie miesiące dla rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii nie należą do najłatwiejszych. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej wielkiej dla nich stracie.

Brytyjska rodzina królewska w żałobie. Nie żyje przyjaciel królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II przeżywa naprawdę bardzo ciężkie miesiące. Na początku kwietnia 2021 roku zmarł jej małżonek, książę Filip, a w dniu jego pogrzebu przyszło jej pożegnać bliskiego współpracownika Michaela Oswalda.

Tymczasem media z Wielkiej Brytanii poinformowały, że zmarł Timothy Colman, wieloletni przyjaciel królowej. Był żołnierzem marynarki wojennej Wielkiej Brytanii. Jego rodzina zasłynęła z produkcji musztardy.

Znany był także ze swoich wielkich osiągnięć sportowych. W latach 70. pobił kilka rekordów żeglarskich. Związany był z najstarszą córką brata królowej Elżbiety II, Michaela Bowesa-Lyona. Doczekali się 5 dzieci, 10 wnuków i 17 prawnuków.

Był obdarzony ogromną wiedzą, miał wpływ na życie wielu ludzi, którzy przychodzili do niego po radę na przestrzeni tak wielu lat. Miał w sobie miłość i wiedzę o świecie, ale co najważniejsze – był kochany przez rodzinę. Razem z żoną Mary stworzył najbardziej czuły dom dla szczęśliwej rodziny – cytuje słowa rodziny Colemana portal gwiazdy.wp.pl.

Małżonka Timothy’ego Colemana zmarła w styczniu br.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. GIS wycofał ze sklepów popularne napoje

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl