Nie żyje gwiazda Disneya. Cameron Boyce zmarł w wieku dwudziestu lat. Rzecznik stacji potwierdził śmierć aktora w niedzielę rano. Rodzina ulubieńca nastolatków wydała oświadczenie. Cameron zmagał się z ciężką chorobą. 

Nie żyje Cameron Boyce. Aktor znany z Disney Channel zmarł w sobotę rano. Przyczyny śmieci nie są do końca znane. Wiadomo jedynie, że chorował już od kilku miesięcy. Karierę rozpoczął w wieku dziewięciu lat. Fani mają rozdarte serca.

Nie żyje Cameron Boyce

Aktor znany z produkcji Disneya zmarł 6 lipca. Urodził się i wychował w Los Angeles. Przez wiele osób, które dobrze go znały, był nazywany starą duszą. W wieku zaledwie kilkunastu lat miał ogromne doświadczenie w show-biznesie. Rodzina z głębokim żalem poinformowała, że młody aktor zmarł we śnie z powodu napadu, który był wynikiem trwającej od miesięcy choroby. Nie podano dokładnej informacji, na co cierpiał Cameron Boyce.

– Świat stracił bez wątpienia jedno z jego najjaśniejszych świateł, ale jego duch będzie żył dzięki dobroci i współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali. Jesteśmy całkowicie załamani i prosimy o uszanowanie prywatności w tym niezwykle trudnym czasie, gdy opłakujemy stratę naszego drogiego syna i brata — napisał rzecznik rodziny.

Cameron był bardzo zżyty ze swoją rodziną. Chętnie pokazywał swoich rodziców w mediach społecznościowych. Fani młodego gwiazdora są zdruzgotani. Na jego Instagramie co chwilę pojawia się mnóstwo wpisów od osób, które nie mogą uwierzyć w tragedię, jaka się wydarzyła.

Gdzie grał Cameron Boyce?

Cameron Boyce grał głównie w produkcjach Disneya. Jego zamiłowanie do występów zaczęło się od tańca, następnie trafił do reklam i telewizji. Widzowie znali go z programów takich jak Jessie, Charlie! oraz Taniec rządzi. Wystąpił w filmie Duże dzieci u boku Adama Sandlera, a także teledyskach Willow Smith oraz zespołu Panic! at the Disco.

Aktor był aktywnie zaangażowany w różne przedsięwzięcia filantropijne. W szczególności wspierał organizację, która zapewnia świadomość globalnego kryzysu wodnego. W zeszłym roku, w dniu swoich urodzin, Cameron Boyce rozpoczął kampanię, która pozwoliła zebrać ponad 27 tysięcy dolarów na budowę dwóch studni w Suazi.

ZOBACZ ZDJĘCIA CAMERONA BOYCE’A:

NIE ŻYJE
instagram.com/thecameronboyce

Cameron Boyce zmagał się z ciężką chorobą.

nie żyje
instagram.com/thecameronboyce

Młody aktor zmarł w sobotę rano pozostawiając bliskich i fanów w ogromnym smutku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się starszym bratem. To bardzo przystojny aktor
  2. Gwiazda „M jak Miłość” przyznała się do kłopotów ze zdrowiem. Przez nie wylądowała w szpitalu
  3. Grzegorz Stelmaszewski zmarł samotnie w 2017 roku. Życie aktora „Na Wspólnej” nadaje się na scenariusz filmu
  4. Czym jeździ Quebonafide? Jego sportowe auto kosztuje ćwierć miliona złotych! 
  5. Nie żyje Wanda Warska. 87-letnia królowa polskiego jazzu zmarła po długiej walce z chorobą
Poprzedni artykułTVN wyemituje dziś oscarową produkcję! Przygotujcie się na wielkie emocje
Następny artykułAnna Popek ma wyjątkowo imponujące wykształcenie. Ukończyła m.in. prestiżowy kurs BBC
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.