Nie żyje córka znanego brytyjskiego muzyka. W chwili śmierci miała zaledwie dwadzieścia cztery lata. Wzruszający wpis ojca młodej kobiety chwycił za serce jego fanów: Nie mam nawet siły spojrzeć na twoje zdjęcie. Czy tej tragedii można było zapobiec? 

To największy dramat, jaki może stać się udziałem kochającego rodzica. Kultowy brytyjski muzyk podzielił się z opinią publiczną smutną wiadomością — jego dwudziestoczteroletnia córka nie żyje. Miała przed sobą świetlaną przyszłość — z odziedziczonym po sławnych rodzicach talentem wokalnym mogła wyrosnąć na kolejną wielką gwiazdę. Niestety, nie zdążyła. Załamany ojciec przyrzekł, że nie pozwoli, aby ukochana córka została zapomniana, a jej ciężka praca — przepadła. Co zamierza? Wstrząsające słowa. 

Dlaczego córka muzyka nie żyje?

Jak informuje pomponik.pl, do tragedii doszło 8 maja 2019 roku. Jednak rodzice młodej kobiety zdecydowali się nie informować opinii publicznej o dramacie, który ich dotknął, jeszcze przez kolejne dwadzieścia dni. 

Ani Adrian „Tricky” Thaws, ani jego żona Martina Top nie ujawnili, jaka była bezpośrednia przyczyna odejścia dziewczyny. Wokalista Massive Attack przyznał, że przed śmiercią córki zupełnie nie zdawał sobie sprawy, co naprawdę znaczy utracić kogoś bliskiego. Nie wyobraża sobie, że po tak wielkiej tragedii będzie w stanie wieść dalej normalne życie.

Tricky wyjawił, że zmarła Mina Mazy Topley-Bird była bardzo utalentowana muzycznie. Dwudziestoczteroletnia kobieta przed śmiercią próbowała swoich sił jako wokalistka oraz autorka piosenek. Wokalista obiecał dołożyć wszelkich starań, aby twórczość Miny nie przepadła. 

— Miała niesamowity talent do śpiewania i pisania piosenek, które zostaną ukończone i usłyszane. Twoje słowa będą żyły, dopilnuję tego. Nie mam nawet siły spojrzeć na twoje zdjęcie — napisał na Facebooku. 

Kim jest Adrian Thaws?

Adrian Thaws jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich muzyków, tworzących w gatunku trip hop. Znany ze współpracy z kultowym zespołem Massive Attack, obecnie skupia się na rozwijaniu kariery solowej. 

Tricky opublikował w social mediach nie tylko poruszające oświadczenie i zdjęcia swojej córki, lecz także ich wspólną piosenkę. Mina i jej ojciec nagrali razem utwór When You Go. Młoda kobieta wystąpiła wówczas pod pseudonimem Silvertongue. 

Bardzo nam przykro, że Mina Mazy Topley-Bird nie żyje. Mamy nadzieję, że czas pomoże jej rodzicom uleczyć rany i pogodzić się ze stratą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nie żyje
fot. facebook.com Tricky

Nie żyje córka byłego wokalisty Massive Atack. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułŚlub Lidii Popiel z Bogusławem Lindą był niezwykły. Nie uwierzycie, na co się zdecydowali
Następny artykułJolanta Kwaśniewska – WIEK, POCHODZENIE, FRYZURA
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.