Znany z popularnych, amerykańskich produkcji tj. m.in.: „Moda na sukces”, „Laverne & Shirley”, czy „Statek miłości” aktor Eddie Mekka nie żyje. Tę smutną informację przekazał za pośrednictwem Facebooka jego wieloletni przyjaciel Pat Benti. Niestety nie podał przyczyny, pisząc jedynie, że zmarł w spokoju. Miał 69 lat.

Kariera Mekki rozpoczęła się w połowie lat 70. Na swoim koncie miał ponad 50 roli filmowych i serialowych. Po raz ostatni na ekranach pojawił się w roku 2018.

Nie żyje Eddie Mekka

Najbardziej rozpoznawalną postacią, w którą wcielał się Eddie Mekka był Carmine „The Big Ragoo” Ragusy z sitcomu „Laverne & Shirley”. Występował w nim przez ponad sześć lat, aż do momentu jego zakończenia w 1983 roku. Ponadto mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak m.in.: „Moda na sukces” „Statek miłości”, „Fantasy Island”, „Na wariackich papierach”, „Zawód policjant”, „Rodzina Potwornickich”, „Ich własna liga”, czy „Piekielna gorączka”.

W środę, 1 listopada jego przyjaciel Pat Benti przekazał za pośrednictwem Facebooka wiadomość o śmierci Eddiego Mekki. Opublikował trzy zdjęcia artysy, nie podając przyczyny takiego przebiegu zdarzeń, informując jedynie, że zmarł w spokoju, i prosząc media o wstrzymanie pytań dla rodziny na czas żałoby.

SPOCZYWAJ W POKOJU Big Ragu: Z głębokim żalem dzielimy się z wami odejściem naszego ukochanego Eddiego Mekki. Eddie zmarł spokojnie w swoim domu w Newhall w Kalifornii w sobotę 27 listopada 2021 roku. Miał 69 lat. W tej chwili prosimy o wstrzymanie wszelkich zapytań mediów w czasie żałoby jego rodziny. Zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z Eddiem i złożenia kondolencji dla jego rodziny na jego fanpage’u. Spoczywaj w pokoju Eddie. Trochę się zabawiliśmy, mój kolego ze studiów na BCM. Dzięki za użycie naszego zdjęcia, jako zdjęcia profilowego – napisał Pat Benti.

W życiu prywatnym miewał wzloty i upadki. W 1983 roku ożenił się z aktorką DeLee Lively, jednak ich związek przetrwał 9 lat. W 1992 roku rozwiedli się, a już dwa lata później aktor wziął ślub z Yvonne Marie Grace, z którą ma jedną córkę, Mię.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl