Lelum.pl > Nowości > Nie żyje genialny polski artysta. Szczególnie smutna wiadomość dla Beaty Kozidrak i Edyty Górniak
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.09.2023 18:29

Nie żyje genialny polski artysta. Szczególnie smutna wiadomość dla Beaty Kozidrak i Edyty Górniak

Edyta Górniak, Beata Kozidrak
Edyta Górniak i Beata Kozidrak poraziła smutna wiadomość o śmierci wielkiego artysty. Fot. KAPiF

Polskie środowisko muzyczne i niezliczona ilość fanów właśnie pogrążyli się w żałobie. Nie żyje wybitny polski artysta, którego szczególna więź łączyła z Beatą Kozidrak i Edytą Górniak. Kondolencja napływają z całej Polski.

Nie żyje Rafał Paczkowski

Zaledwie kilka godzin temu media w całej Polsce obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Rafał Paczkowski. Był on jednym z najwybitniejszych polskich reżyserem dźwięku, muzykiem, kompozytorem i aranżerem. Jego odejście wprawiło w głęboką żałobę nie tylko rodzinę i wiernych fanów, ale również cały świat muzyki.

Rafał Paczkowski odszedł w wieku 61 lat. Śmierć artysty to ogromny cios dla takich gwiazd jak Beata Kozidrak czy Edyta Górniak. Łączyła go z nimi wyjątkowa więź.

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Wstrząsające wieści o śmierci Rafała Paczkowskiego

9 września na profilu Agencji Muzycznej Polskiego Radia na Facebooku ukazał się łamiący serce komunikat, który ujawnił, że Rafał Paczkowski nie żyje. Artystę pożegnano wyjątkowo poruszającym wpisem, na który od razu zareagowała rzesza internautów.

Z bólem w sercu żegnamy Przyjaciela. Odszedł genialny reżyser dźwięku, muzyk, kompozytor, aranżer - Rafał Paczkowski. Współpracował z nami przy realizacji wielu wielu projektów płytowych. Realizator dźwięku albumów polskich i zagranicznych wykonawców. (…) Na wielu płytach brał czynny udział jako muzyk grający na instrumentach klawiszowych. Żegnaj Rafale, Twoja muzyka, praca i przyjaźń na zawsze pozostaną z nami – czytamy.

Rafał Paczkowski nie żyje, wielka żałoba po artyście

Rafał Paczkowski już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina na wydziale reżyserii dźwięku. Jego nazwisko było jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych w całej branży. Współpracował przy wielu projektach m.in. z Agencją Muzyczną Polskiego Radia. 

Rafał Paczkowski był realizatorem przebojów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Współpracowały z nim takie sławy jak: Beata Kozidrak przy realizacji szlagieru “Biała armia”, który przyniósł zespołowi Bajm wielką popularność, czy Edyta Górniak (przy utworze “Dotyk”). Wiadomość o jego śmierci musiała być dla obu artystek olbrzymim ciosem.

Projekt bez nazwy - 2023-09-09T180930.844.png
Nie żyje Rafał Paczkowski. Fot. facebook.com/PawelStasiakOficjalnyProfil

źródło: plotek.pl