Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Niespodziewanie zmarła gwiazda polskiego „Big Brothera”. Karolina Sztafa miała jedynie 35 lat.

Informację o nagłej śmierci uczestniczki reality show przekazała jej koleżanka z planu kultowego programu – Anna Klimpel. Kobieta poinformowała fanów za pomocą wzruszającego wpisu w swoich mediach społecznościowych.

„Big Brother”: Nie żyje jedna z gwiazd kultowego reality show

Media wstrząsnęła informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci jednej z największych gwiazd programu „Big Brother”. Karolina Sztafa zmarła w nocy z 20 na 21 listopada 2022 roku. Miała zaledwie 35 lat. Na razie nieznane są okoliczności śmierci celebrytki.

Wiadomość o odejściu swojej koleżanki przekazała jej programowa rywalka Anna Klimpel za pomocą poruszającego wpisu w swoich social mediach.

 Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. – napisała Anna Klimpel w sieci.

Kim była Karolina Sztafa z polskiego edycji programu „Big Brother”?

Dziewczyna była jedną z uczestniczek polskiej edycji reality show, która miała swoją premierę w 2019 roku. Krótko po występie w programie zniknęła z show-biznesu.

Pochodząca z gór dziewczyna zawodowo realizowała się jako selekcjonerka w klubie. Sama opisywała siebie jako osobę energiczną i temperamentną. W całości poświęcała się również wychowywaniu dzieci i dbaniu o dom. Po odpadnięciu z reality show „Big Brother” wyznała, że jej największym wsparciem w trakcie trwania programu był jej ukochany mąż.

Mąż jest bardzo dumny ze mnie. Jest to bardzo piękne. Mój mąż zmniejszył sobie etat pracy, by zająć się dziewczynkami. Jest wspaniałym ojcem, nie martwiłam się o to, wchodząc do programu. Moje dzieci odziedziczył charakter po mnie. Radzą sobie w tym świecie doskonale – mówiła wówczas Karolina Sztafa w rozmowie z portalem Pomponik.

Jeszcze podczas udziału w programie „Big Brother” gwiazda ujawniła kilka szczegółów ze swojej przeszłości. Okazało się, że kobieta wychowywała się z tatą, który zmagał się z uzależnieniem od alkoholu.

– Pamiętam jak dzisiaj, jak poszukiwałam taty po knajpach. Byłam samotnym dzieckiem – opowiadała w programie dziewczyna.

Jak wyznała Anna Klimpel, która przekazała smutną wiadomość o śmierci gwiazdy, nie wiadomo, jakie są przyczyny odejścia 35-latki. Zdradziła też, jak zapamięta swoją koleżankę.

–Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę – pisała w dalszej części wpisu Anna Klimpel.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.