Smutne informacje obiegły media na całym świecie. Nie żyje gwiazda argentyńskiej telenoweli Zbuntowany anioł. Gino Renni zmarł w niedzielę 1 sierpnia. 

Nie żyje jeden z członków obsady słynnego serialu Zbuntowany anioł, który wcielał się w rolę ogrodnika. Według zagranicznych mediów Gino Renni przed śmiercią został zakażony koronawirusem. 

Nie żyje Gino Renni 

Nie żyje gwiazdor jednej z najsłynniejszych telenoweli w Polsce. Odszedł Gino Renni, który wcielał się w rolę ogrodnika w argentyńskiej telenoweli Zbuntowany anioł. 

Według zagranicznych mediów aktor miał na początku czerwca otrzymać pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Choroba niestety postępowała, a stan zdrowia aktora miał się pogarszać. 

Ostatnie tygodnie życia Gino Renni spędził w jednym z argetyńskich szpitali. W chwili śmierci miał 78 lat. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Włoskiego artystę pożegnał jednen z członków obsady serialu Zbuntowany anioł, Facundo Arana, który wcielał się w postać Iva Di Carlo.

Drogi Gino, człowiek, który nie znał zła. Czysta hojność. Wspaniały towarzysz i wielki przyjaciel, byłeś najbardziej lojalny ze wszystkich… Spoczywaj w Pokoju, Drogi Tano. Cały świat będzie za tobą tęsknił – czytamy na Instagramie aktora. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  Źródło: Pagina12.com.ar

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.