Lelum.pl > Nowości > Nie żyje gwiazdor programu na Polsacie. Zmarł w domu, był uwielbiany, jedna z najbarwniejszych postaci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.09.2023 13:40

Nie żyje gwiazdor programu na Polsacie. Zmarł w domu, był uwielbiany, jedna z najbarwniejszych postaci

świeczka, nie żyje pan Staszek z programu "Górale"
Nie żyje gwiazdor programu "Górale". Fot. Canva, instagram.com/polsatplayofficial

Cała Polska wstrzymała oddech. Stacja Polsat właśnie poinformowała o odejściu uwielbianego bohatera. Pan Staszek z programu "Górale" zmarł 24 września w swoim domu. Fani z całego kraju ślą kondolencje. Ta tragiczna wiadomość spadła na widzów zupełnie niespodziewanie…

Zmarł gwiazdor programu na Polsacie

Pan Staszek był gwiazdą programu “Górale”, który emitowany był w telewizji Polsat. Dziarski senior szybko podbił serca widzów swoim humorem, ale także niezwykłą szczerością i dobrodusznością. Wiadomość o jego śmierci gruchnęła zupełnie niespodziewanie. Dziś przed południem na oficjalnym koncie Polsat Play przekazano, że zmarł on 24 września w swoim domu. 

Stacja pożegnała pana Staszka w poruszający sposób.

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

Polsat poinformował o śmierci pana Staszka

Stacja Polsat jest pogrążona w głębokiej żałobie. Nie żyje gwiazdor kultowego programu, pan Staszek. Nikt nie był przygotowany na tak szybkie odejście bohatera. 

Przedstawiciele Polsatu pożegnali go we wzruszającym poście na Instagramie:

To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać. Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie. Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła. Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim. Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy – czytamy.

Fani z całej Polski żegnają pana Staszka znanego z produkcji Polsatu

Śmierć pana Staszka znanego z “Górali” emitowanych na Polsacie to wieki cios nie tylko dla jego najbliższych, ale również wszystkich fanów programu, którzy oglądali show głównie ze względu na sympatycznego bohatera. 

W komentarzach na Instagramie pod potem konta Polsat Play pojawiło się mnóstwo głosów zrozpaczonych fanów. Większość z nich wyraziła ogromne zdziwienie oraz smutek związany z odejściem pana Staszka. Widzowie podkreślili, że bez niego to już nie będzie ten sam program:

  • Będzie brakować jego wiecznego optymizmu.
  • To już niestety nie będzie ten sam program... Wielka szkoda.
  • Super Staszek!!! Najbarwniejsza postać programu. Co się stało?! Spoczywaj w pokoju.
Tagi: nie żyje