Zmarł były uczestnik amerykańskich programów „X Factor”, „America’s Got Talent” i „The Voice”. Piosenkarz zginął w pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

Uczestnik programów szukających talentów Thomas Wells zmarł w  wieku 46 lat. O śmierci mężczyzny poinformowała jego żona. Powodem odejścia artysty był tragiczny wypadek w jego miejscu pracy.

Zmarł uczestnik programów „X Factor” i „The Voice”

Thomas Wells był znany amerykańskiej publiczności z występów w takich programach szukających talentów, jak „The Voice”, „X Factor” oraz „America’s Got Talent”. Mężczyzna zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku w jego miejscu pracy w fabryce w Oklahomie. Gwiazdor odszedł 13 listopada. Thomas Wells miał 46 lat.

O śmierci uczestnika „The Voice” poinformowała jego żona w rozmowie z magazynem TMZ. Z rozmowy z kobietą wynika, że Thomas Wells został wciągnięty w automatyczny przenośnik taśmowy, który nie zatrzymał się na czas. 

Amerykanie pokochali uczestnika show „X Factor” oraz „The Voice” za jego niesamowity głos i charyzmę. Thomas Wells specjalizował się w wielu gatunkach muzycznych, a zwłaszcza w muzyce współczesnej. Artysta osierocił trójkę dzieci i pozostawił w żałobie swoją ukochaną żonę. Para była małżeństwem od ponad 17 lat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2.  Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3.  Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci