Nie żyje Izabela Skrybant-Dziewiątkowska. Liderka Tercetu Egzotycznego długo walczyła z nowotworem trzustki. Odeszła niespodziewanie dziś rano.

Kultowa piosenkarka i wielka osobowość chorowała na raka trzustki. Choć jeszcze niedawno mówiła, że czuje się lepiej i wraca do zdrowia, nowotwór nie odszedł. Dziś rano podano informację, że Izabela Skrybant-Dziewiatowska nie żyje.

Nie żyje Izabela Skrybant-Dziewiątkowska

O śmierci wokalistki dowiadujemy się z oficjalnego fan page’a Tercetu Egzotycznego. Charyzmatyczna Izabela Skrybant-Dziewiątkowska miała 78 lat. O chorobie dowiedziała się niedawno i od tamtej pory robiła wszystko, co w jej mocy, by wrócić do zdrowia. Niestety, dziś rano dowiedzieliśmy się, że liderka Tercetu Egzotycznego nie żyje.

Do choroby podeszła nadzwyczaj spokojnie. Starała się zrobić wszystko, by powrócić do pełni sił. Jeszcze jesienią zeszłego roku artystka czuła, że wszystko idzie ku lepszemu. 

– Ja przez nawet maleńką chwilę nie byłam załamana. Przez moment nie pomyślałam, że mogę umrzeć. Wiedziałam jedno: muszę walczyć, zrobić wszystko, żeby być zdrowa – powiedziała Gazecie Wrocławskiej.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska nie żyje

Choć jeszcze niedawno w rozmowie z Faktem wokalistka twierdziła, że czuje się dużo lepiej, choroba wzięła górę.

 – Schudłam 14 kilo. Ale już idzie ku dobremu. Jak patrzyłam na jedzenie to mi się niedobrze robiło. Teraz już potrafię się zmusić, jem banany, bo to potas, a i koledzy z zespołu podwożą mi zupy, ugotowane przez ich żony, abym tylko jadła – mówiła dla Faktu Izabela Skrybant-Dziewiątkowska.

Dziś rano dowiedzieliśmy się, że wokalistka nie żyje. Jej nagła śmierć została obwieszczona na oficjalnym fan page’u kultowego Tercetu Egzotycznego na facebooku. Artystka miała 78 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

izabela skrybant-dziewiątkowska
Fot.screen youtube.com

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska zmarła na raka trzustki.

izabela skrybant-dziewiątkowska
Fot.screen tv trwam

Była jedną z najbardziej lubianych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej.

izabela skrybant-dziewiątkowska
Fot.wikipedia.org

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska miała 78 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak wyprostować włosy bez prostownicy? Te tricki ułatwią ci życie
  2. Beata Tyszkiewicz zawsze nosi ten naszyjnik. Kryje się za nim niesamowita historia
  3. Iwona Pavlovic z pierwszym mężem rozstała się po 19 latach. Miał dopuszczać się zdrad

 

1
2
3
Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz zawsze nosi ten naszyjnik. Kryje się za nim niesamowita historia
Następny artykułDorota Szelągowska powiedziała, co sądzi o dzisiejszych facetach. Nawet Kuba Wojewódzki się zdziwił
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.