Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Jadwiga Pazura. Rodzina aktorów w żałobie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.01.2023 19:04

Nie żyje Jadwiga Pazura. Rodzina aktorów w żałobie

Cezary Radosław Pazura
fot. KAPiF

Właśnie przekazano dramatyczne wieści z rodziny znanych polskich aktorów. Nie żyje Jadwiga Pazura – mama Cezarego i Radosława. Synowa, Dorota Chotecka pożegnała teściową we wzruszających słowach.

Kobieta odeszła dzień przed swoimi 86. urodzinami. O rodzinnej tragedii poinformowała Dorota Chotecka na swoim profilu na Instagramie.

Nie żyje Jadwiga Pazura

Mama dwóch wybitnych polskich aktorów: Cezarego i Radosława Pazurów zmarła niespodziewanie 13 stycznia 2023 roku. O odejściu kobiety dopiero teraz poinformowała jej synowa i żona Radosława Pazury – Dorota Chotecka za pomocą wpisu na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda serialu „Ranczo” pożegnała ukochaną teściową za pomocą kilku wzruszających słów. Wyznała również, że seniorka zmarła dzień przed swoimi 86. urodzinami. Msza święta pogrzebowa miała miejsce 17 stycznia 2023 roku o godzinie 13:00 w Kaplicy świętej Anny w Ujeździe.

– Dzielę się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale się nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj się nami tam z góry (pisownia oryginalna) – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz post:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Dorota Chotecka (@dorotachotecka)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje