Wczoraj Polskę obiegła smutna wiadomość o bohaterze programu Złomowisko PL. Zmarł pan Kazimierz z firmy Desch. Postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać – napisała produkcja.

Teraz na jaw wychodzą kolejne przykre wiadomości. Redaktor Wirtualnego Legionowa w rozmowie z Plejadą opowiedział, jak wyglądało życie pana Kazimierza, gdy wyłączano kamery. Tak przykrych szczegółów nikt się nie spodziewał.

Złomowisko PL: jak żył pan Kazimierz

O śmierci Kazimierza Gawlika poinformowano w poniedziałek 12 kwietnia. Fani cały czas są wstrząśnięci. Redaktor Wirtualnego Legionowa zdradził smutną prawdę o panu Kazimierzu. Twierdzi, że mężczyzna często przesiadywał w Centrum Komunikacyjnym, gdzie prosił o pieniądze.

 – Tu w telewizji wszystko fajnie, pięknie, a tu się okazuje za chwilę, że siedzi cały poobijany, zakrwawiony. Sam się go pytałem, czy coś mu się stało, czy go napadli, czy coś, a on odpowiadał, że on sobie poradzi i że nie chce pomocy.

Dziennikarz dodał też, że Kazimierz spędzał czas z bezdomnymi i nie stronił od spożywania napojów alkoholowych.

– Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napojeczytamy na plejada.pl.

Nie wiadomo, czy zmarły utrzymywał kontakt z rodziną. Kazimierz był skrytą osobą i mimo że był rozpoznawalny, nie chciał korzystać z niczyjej pomocy.

Mówiłem mu, że ,,taka gwiazda, a tu takie rzeczy”, to się śmiał, że go wszyscy rozpoznają, ale żadnej pomocy nie chciał – mówił redaktor.

Na razie nie są też znane szczegóły dotyczące pogrzebu Kazimierza Gawlika. Niestety, w ciągu ostatnich miesięcy to już druga tragiczna wiadomość dotycząca uczestników programu.

Kolejna smutna wiadomość dla fanów programu

Śmierć Kazimierza to kolejny cios dla fanów Złomowiska PL. Kilka miesięcy temu w wieku 47 lat zmarł inny uwielbiany bohater popularnego programu, Marek Pawłowski.

Tragiczną wiadomość przekazano w Sylwestra, kilka dni później w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbył się pogrzeb słynnego Krzykacza. Zamiast kwiatów rodzina prosiła o zbiórkę na budowę pomnika.

Bliskim pana Kazimierza składamy wyrazy współczucia.

Zobacz zdjęcie:

Smutna wiadomość na początek tygodnia ????. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać.
????

Opublikowany przez Złomowisko PL Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułŻona Kamila Stocha ma poważne problemy zdrowotne. Przeszła trzy operacje
Następny artykułKtóry z braci dokonał napadu? Jeden szczegół mówi wszystko, ale tylko 3% ludzi go zauważa
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.