Małgorzata Durska nie żyje. Dziennikarka miała tylko 43 lata, o jej śmierci poinformowało Radio Koszalin. Zmarłą żegnają też pracownicy Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, gdzie była wolontariuszką.

Pogrążeni w niewyobrażalnym smutku przekazujemy tragiczną wiadomość o śmierci członkini naszego Zespołu wolontaryjnego, Gosi Durskiej. Tych wszystkich z Was, którzy znaliście Gosię, tulimy wypatrując ukojenia. Żegnaj Kochana  – czytamy.

Nie żyje Małgorzata Durska

Małgorzata Durska pracowała m.in. w TV Max, tygodniku „Miasto”, w Radiu Koszalin prowadziła TV Studio Bałtyk. Z wykształcenia była ekonomistką.

– Jej odejście jest wielką stratą nie tylko dla środowiska dziennikarskiego Koszalina i regionu, ale także wielu osób, które miały szczęście Ją poznać. Wśród nich jesteśmy także my. Żegnaj, Małgosiu – czytamy na prk24.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Nie wiadomo, co było przyczyną nagłej śmierci dziennikarki. 

Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, jaką dziś przekazujemy. Zmarła ceniona aktorka. Więcej >tutaj<.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, prk24.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.