Nie żyje Marian Krupiński, polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego i wieloletni radny województwa mazowieckiego. Odszedł w wieku 74 lat, pozostawiając żonę, dzieci i wnuki.

Wieść o śmierci Mariana Krupińskiego poruszyła wiele osób, w tym członków Związku Kurpiów.

Nie żyje Marian Krupiński

Zmarł Marian Krupiński. W sierpniu tego roku został uhonorowany Kurpikiem 20. Od kilkudziesięciu lat był aktywny w życiu publicznym. Współpracował z organizacjami, stowarzyszeniami, samorządami. Był związany z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, sprawował funkcję radnego mazowieckiego. Otwarty, wszechstronny i zaangażowany w życie kulturalne Kurpiów. Czas przeszły zasmuca, tak jak zasmuciła nas wiadomość o odejściu Mariana Krupińskiego. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim – pisze Związek Kurpiów.

Działacz był wielokrotnie odznaczany, otrzymał m.in. Złoty Krzyż Zasługi, odznakę „Zasłużony Pracownik Rolnictwa” i Medal X-lecia Związku Kurpiów„. Zmarł 27 listopada. 

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci kol. Mariana Krupińskiego – wieloletniego działacza Polskiego Stronnictwa Ludowego. Łączymy się w żalu z rodziną i składamy najszczersze kondolencje. Z powodu śmierci męża, ojca, dziadka, a przede wszystkim przyjaciela, proszę przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia i żalu. Życzymy siły w przetrwaniu tych ciężkich chwil smutku i żałoby – napisał Zarząd PSL w Wyszkowie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, jaka dziś obiegła Polskę. Zmarł 23-letni zawodnik Ekoserwisu Damy Radę Inowrocław Krzysztof Pańka.

Zobacz zdjęcia:

 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

 

Źródło: wydarzenia.interia.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl