Michał Piróg podzielił się ze swoimi fanami druzgocącą wiadomością na temat śmierci jednej z uczestniczek pierwszej edycji programu „You Can Dance”. Nie żyje Natalia Madejczyk.

Popularny tancerz dodał wzruszający post na swój profil na Instagramie. Gwiazdor pożegnał w nim swoją koleżankę z branży, którą miał okazję poznać podczas pierwszej edycji show „You Can Dance”.

Nie żyje Natalia Madejczyk z pierwszej edycji programu „You Can Dance”

Michał Piróg zamieścił smutny post na swoim profilu na Instagramie. Tancerz pożegnał w nim zmarłą koleżankę z branży, która przygoda w polskim show-biznesie rozpoczęła się dzięki udziałowi w show TVN „You Can Dance”. Gwiazdor nie ukrywa, że nie może pogodzić się z niespodziewaną tragedią.

-Śpij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze? — napisał Michał Piróg na swoim profilu na Instagramie.

Natalia Madejczyk zajęła w pierwszej edycji programu „You Can Dance” szóste miejsce. Zanim rozpoczęła treningi tańca w wieku 17 lat, zajmowała się gimnastyką i planowała rozpocząć treningi sztuk walki.

Po zakończeniu programu gwiazda dalej realizowała się tanecznie i prowadziła warsztaty dla swoich uczniów. Jednym z jej największych sukcesów okazał się udział w projekcie Warsaw Dance Intensive.

O śmierci Natalii Madejczyk poinformował również profil Grupy Kreatywnej na Facebooku. Tancerka w czerwcu ubiegłego roku stała się ofiarą pożaru, który wybuchł w jej mieszkaniu. W wyniku zdarzenia poparzeniu uległo 60 procent jej ciała, a bliscy gwiazdy określali jej stan jako bardzo ciężki.

 

Zobacz post Michała Piróga:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

Źródło: Instagram, Facebook, WP