Nie żyje Michał Banaszek, polski raper, znany pod ksywką Bezczel. Dzisiaj wytwórnia muzyczna Step Records opublikowała ważne oświadczenie i pilny apel do fanów.

Wielbiciele rapera próbują znaleźć w sieci informacje, co było przyczyną śmierci Bezczela. Wytwórnia Step Records, z jaką współpracował, opublikowała na Facebooku ważne oświadczenie.

Na co zmarł Michał „Bezczel” Banaszek?

Przekazano, że przyczyną śmierci Michała Banaszka prawdopodobnie było zatrzymanie akcji serca. Wytwórnia powtórzyła też prośbę od rodziny zmarłego artysty:

– Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.

W oświadczeniu wytwórni możemy też przeczytać o wielu zaletach charakteru Banaszka. Współpracownicy zapamiętają go jako dobrego kolegę, z którym mają wiele pozytywnych wspomnień.

Plotki i teorie spiskowe o śmierci Bezczela pojawiły się tuż po tym, jak informację o śmierci muzyka przekazał Kafar, jego kolega z branży.

Bezczel współpracował z takimi sławami świata hip-hopu, jak Peja, Ten Typ Mes, Palusz, Lukasyno, Chada, Zeus, Kaen czy Pyskaty.

Debiutował w 2005 roku wraz z Cirą. W 2007 dołączył do grupy Fabuła; w 2009 roku wyszedł pierwszy album zespołu o tytule „Dzieło sztuki”, a dwa lata później kolejny – „Made In 2”.

Artysta pozostawił żonę Sylwię i syna Oskara.

Więcej informacji o śmierci Bezczela tutaj:

Źródło: Facebook, Wprost

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje