Nie żyje znana japońska aktorka i piosenkarka Sayaka Kanda. Ciało gwiazdy znaleziono przed hotelem w Sapporo. Artystka miała 35 lat.

Nie żyje słynna aktorka dubbingowa i musicalowa Sayaka Kanda. W dniu śmierci gwiazda miała pojawić się na scenie w Sapporo. Ciało piosenkarki znaleziono około godziny 13:00 w sobotę.

Nie żyje japońska aktorka Sayaka Kanda

Sayaka Kanda była znaną w Japonii piosenkarką oraz aktorką dubbingową i musicalową. Ciało gwiazdy zostało odnalezione około godziny 13:00 w sobotę 18 grudnia przed jednym z hoteli w Sapporo. W dniu śmierci gwiazda miała pojawić się na scenie ze sztuką „My Fair Lady”. Nieznana jest oficjalna przyczyna śmierci, ale wiele wskazuje, że Sayaka Kanda popełniła samobójstwo.

Nie żyje słynna aktorka Sayaka Kanda. Nic nie zapowiadało ogromnej tragedii. Dzień wcześniej gwiazda pojawiła się na próbie generalnej przed sobotnim występem w Sapporo, po czym wróciła na noc do hotelu. Jak donoszą japońskie media aktorka, która spadła z wysokości, była przytomna w chwili odnalezienia ją przez odpowiednie służby. Zmarła kilka minut po przywiezieniu jej do szpitala. Gwiazda miała 35 lat.

Sayaka Kanda największą popularność zdobyła, podkładając głos do postaci Anny w japońskiej wersji językowej „Krainy Lodu”. Oprócz tego od 15 lat pojawiała się w wielu musicalach i podkładała głos bohaterkom filmów i seriali anime.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sayakakanda (@sayakakanda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.