Dj Adam Sky, słynny muzyk, nie żyje. Cały świat opłakuje artystę, a rodzina i najbliżsi przyjaciele nie są w stanie uwierzyć w to, co się wydarzyło. Okoliczności śmierci mężczyzny są wstrząsające. Wyruszył na pomoc przyjaciółce i przypłacił to życiem.  Jak mogło dojść do tak dramatycznego zdarzenia?

Mężczyzna zginął w niezwykle traumatycznych okolicznościach. Dj Adam Sky, a tak naprawdę Adam Neat, przebywał w jednym z  luksusowych kurortów na Bali, gdzie wypoczywał wraz z przyjaciółmi. Ze względu na specyfikę pracy mężczyzna spędzał dużo czasu w podróży i niezwykle rzadko miał czas na chwilę oddechu. Niestety na indonezyjskiej wyspie doszło do straszliwej tragedii.

Nie żyje słynny muzyk

Adam Neat zginął, gdy próbował uratować swoją przyjaciółkę, która wypadła z balkonu. Według czasopisma The Sun, mężczyzna przebiegł przez szklane drzwi, a jeden z odłamków szkła przebił mu aortę, co doprowadziło do jego śmierci. Niefortunny bieg przez drzwi przypłacił życiem. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła światowym show-biznesem. Wielbiciele muzyka są zrozpaczeni i trudno uporać im się z tak wielką stratą. 

Informacje o śmierci mężczyzny potwierdziła jego rodzina, publikując oficjalne oświadczenie za pośrednictwem jego mediów społecznościowych.

Dj Adam Sky nie żyje

Z wielkim żalem informujemy, że Adam Neat uległ śmiertelnemu wypadkowi, kiedy próbował pomóc przyjaciółce – możemy przeczytać w oświadczeniu umieszczonym w mediach społecznościowych muzyka.

Mężczyzna zginął 4 maja 2019 roku. Miał zaledwie 42 lata. Rodzina zmarłego muzyka prosiła wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności w tych trudnych chwilach. 

DJ Adam Sky był szczególnie znany na terenie Azji, gdzie jego twórczość cieszyła się olbrzymią popularnością. Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi muzyka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nie żyje znany muzyk
instagram.com @adamskyofficial

Wiadomość o śmierci muzyka dogłębnie poruszyła jego wielbicieli.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKto wygra Taniec z Gwiazdami? Iwona Pavlović nie pozostawiła wątpliwości!
Następny artykułDominika Tajner opublikowała oświadczenie ws. zdrowia syna. Wreszcie zdradziła co się dzieje