Dziś z samego rana świat show-biznesu obiegły smutne informacje. Nie żyje Dawid Ozdoba, który swego czasu był popularny ze względu na związek z Edytą Herbuś. Mężczyzna już wcześniej dawał znać, że nie jest w najlepszym stanie.

Informację o jego śmierci podała w mediach społecznościowych zrozpaczona matka. Póki co wieści o przyczynie jego śmierci są jedynie nieoficjalne.

Dawid Ozdoba nie żyje

Portal „Plejada” dotarł do informacji, według których Dawid Ozdoba miał popełnić samobójstwo. Nie wiemy, ile w tym prawdy, ale wierzyć w to pozwala chociażby jeden z ostatnich wpisów celebryty. Ten pisał w nim o swojej depresji i ciężkich przeżyciach.

W poście skupił się głównie na roku 2018. Jak wyznał, do tego momentu jego życie było w zasadzie niczym bajka. Później jednak zawiódł się na pewnych osobach, które „wbiły mu nóż w serce”, zabijając przy tym jego marzenia. Nie sprecyzował jednak, o kogo dokładnie chodzi.

Dawid Ozdoba i Edyta Herbuś

W późniejszym etapie kariery Dawid Ozdoba był kojarzony głównie jako zawodnik FAME MMA. Zanim jednak rozpoczął przygodę z mieszanymi sztukami walki, było o nim głośno ze względu na burzliwą relację z Edytą Herbuś.

Para wiele razy się rozstawała i schodziła. Kilka razy dochodziło też w ich przypadku do zaręczyn. Łączyła ich namiętna miłość, o której Ozdoba nie wstydził się pisać. Swego czasu przyznał nawet, że nagrał z aktorką pikantną taśmę w momencie, gdy obydwoje byli pod wpływem substancji odurzających.

Jak tłumaczył, jego relację popsuło kontrowersyjne życie zawodowe. Ozdoba pracował w pewnym momencie jako popularny tancerz erotyczny i miał wraz ze swoim zespołem występy każdego weekendu w największych miastach Polski. To, co działo się po nich, uniemożliwiało prowadzenie szczerej relacji z drugą osobą i to nie tylko jemu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Andrzej Piaseczny na granicy płaczu wspomina swojego tatę. „Jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: gwiazdy.wp.pl/ plejada.pl

 

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl