Nie żyje Tony Armatrading, słynny aktor znany m.in. z Notting Hill czy Święty miał 59 lat. Ostatnie chwile spędził w szpitalu. Przyjaciel poinformował, że przyczyną śmierci artysty był rak. 

Miał raka wielkości piłki usuniętej, a także nerkę i część okrężnicy. Walczył dalej, ale rak powrócił i zapadło mu się płuco – napisał Tim Bentinck.

Nie żyje Tony Armatrading

Brytyjski aktor odszedł we śnie 10 maja. Na profilu Tima Bentincka pojawiło się zdjęcie wykonane kilkanaście godzin wcześniej. Widać na nim Armatradinga z żoną i psem. 

Przyjaciel artysty zdradził, że zdążył się z nim pożegnać na Zoomie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor urodził się w 1961 roku w Birmingham w Anglii. Był bratem piosenkarki Joan Armatrading. Widzowie znają go także z produkcji takich jak Iluzja 2, Angels, Colour Blind, Grange Hill, Chalkface, The Bill. 

Ostatnią rolą Armatradinga był epizod w serialu Hawaii Five-O z 2020 roku. Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, jaką dziś przekazujemy. Zmarła aktorka znana z uwielbianego serialu. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Very sad news. My dearest friend Tony Armatrading died an hour ago. He’d had a cancer the size of a football removed,…

Opublikowany przez Tima Bentincka Poniedziałek, 10 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany

Źródła: jastrzabpost.pl, fakt.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.