Media obiegła bardzo przykra informacja. Nie żyje dwukrotny uczestnik amerykańskiej wersji programu „Mam talent”, Jay Jay Philips. Zasłynął swoim wyjątkowym wyglądem i grą na keybordzie. Rodzina muzyka poinformowała, że w momencie śmierci był chory na COVID-19. Miał 30 lat.

Klip z występu artysty można zobaczyć w serwisie YouTube.

Nie żyje Jay Jay Phillips

Informację o śmierci Phillipsa przekazała jego rodzina portalowi „TMZ”. 30-latek miał zakazić się koronawirusem podczas Święta Dziękczynienia. W tym roku amerykanie obchodzili je 25 listopada.

Jeszcze przed obchodami jego stan był stabilny, jednak z czasem zaczął się pogarszać. Mimo nacisków rodziny, by udał się do szpitala, uznał, że poczuje się lepiej, gdy „się wyśpi”. Jego mama i dziewczyna odnalazły go po jakimś czasie, chcąc sprawdzić, jak się czuje.

Jay Jay Phillips kilka lat wcześniej założył zespół Metal Maffia, którego członkowie pożegnali go za pośrednictwem Instagrama.

Będzie nam Cię brakowało, bracie. Będziemy za tobą tęsknić w każdej minucie, każdego dnia. Dziękujemy, że nauczyłeś nas śmiać się więcej – czytamy.

Niestety to nie pierwsza przykra informacja, którą dziś przekazujemy. Jay Jay Phillips wystąpił w 4 i 12 edycji amerykańskiego „Mam talent”.

Zobacz zdjęcie i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Pojechali do Andrzeja i Gienka z Plutycz. Aż ciężko uwierzyć, jaki widok zastali na miejscu

Źródło: kultura.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl