Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Waldemar Urban – prezes klubu piłkarskiego MKS Tarnovia. Informację przekazano w mediach społecznościowych żeńskiej sekcji Tarnovii.

Na Facebooku ujawniono, że Waldemar Urban zmagał się z koronawirusem. Zmarł w poniedziałek 12 kwietnia w wieku 59 lat.

Nie żyje Waldemar Urban

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po nierównej walce z zarazą obecnych czasów odszedł Nasz Prezes Waldemar Urban, który od początku istnienia stał na czele projektu kobiecej piłki nożnej w MKS Tarnovii – czytamy.

Waldemar Urban od 2007 roku był prezesem najstarszego, cały czas działającego klubu piłkarskiego w Tarnowie. To właśnie podczas gdy Urban stał na czele drużyny, powołano sekcję kobiecą. 

Mężczyzna zawsze bardzo przeżywał zmagania swoich drużyn i zwykle obserwował je będąc tuż przy boisku. Kibice są wstrząśnięci:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i tej sportowej również. To był świetny Gość i dużo dobrego zrobił w swoim życiu; – Szczerze współczuję. Człowiek orkiestra, wielka strata – mozemy przeczytać w komentarzach.

Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, jaką dziś przekazujemy. Zmarła Urszula Kasparek. Była radna Gminy Świerklany i Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich nr 1 w Jankowicach była niezwykle cenioną kobietą.

Rodzinom zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Zobacz zdjęcie:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po nierównej walce z zarazą obecnych czasów odszedł Nasz Prezes Waldemar Urban,…

Opublikowany przez Tarnovia Tarnów-sekcja kobiet Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułWidzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
Następny artykuł17-letnia Paulina nie żyje. Rodzice nie wierzą w wypadek
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.