Niestety zza Oceanu dochodzą do nas smutne informacje związane ze światem influencerskim. Zmarła bowiem Adalia Rose. Miała zaledwie 15 lat.

Pomimo tego, że dziewczyna była tak młoda, wiele już w życiu przeszła. Borykała się bowiem z poważną chorobą, która uprzykrzała jej życie na co dzień.

Adalia Rose nie żyje

Dziewczyna chorowała na progerię. To choroba polegająca na zaawansowanym, przyspieszonym starzeniu się organizmu. W efekcie jej ciało było zdeformowane i Adalia nie wyglądała jak standardowa nastolatka.

Swoją, mogłoby się wydawać słabość, przekuła jednak w siłę. Wykorzystywała chorobę, by pokazywać ludziom, że również w takich warunkach można cieszyć się życiem. Jej kanał w serwisie YouTube był regularnie oglądany przez prawie 3 miliony osób!

Adalia zyskała większą popularność, gdyż wystąpiła w teledysku do piosenki Gangnam Style, gdy miała ledwie 6 lat. Od tamtej pory, pomimo młodego wieku, budowała wokół siebie społeczność ludzi zachwyconych jej podejściem do przecież niełatwego życia.

Jak poinformowano za pośrednictwem jej profilu na Instagramie, Adalia Rose odeszła 12 stycznia o godzinie 19.00. W oświadczeniu podziękowano jej lekarzom za wieloletnią opiekę oraz fanom za okazanie mocy miłości. Rodzina poprosiła także, by uszanować jej prywatność w trakcie żałoby.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl