Tragiczna wiadomość obiegła media. Niespodziewanie zmarł Mariusz Kądziołka – były zastępca prezydenta miasta Szczecin. Miał zaledwie 47 lat.

  • Nie żyje znany polityk, Mariusz Kądziołka
  • W latach 2011-2016 był zastępcą prezydenta Szczecina
  • Nieznane są przyczyny śmierci, polityk miał zaledwie 47 lat

Smutny dzień dla szczecińskiego świata polityki. Zmarł znany lokalny działacz i biznesmen, Mariusz Kądziołka. Były zastępca prezydenta miasta zostawił po sobie żonę syna.

Mariusz Kądziołka nie żyje

Szokująca informacja dla mieszkańców Szczecina. Nie żyje znany lokalny działacz, Mariusz Kądziołka. Przez lata związany był z lokalną policją, taksówkarzami, PZU czy ZUS-em. Całe swoje życie poświęcił miastu Szczecin.

Były polityk miał zaledwie 47 lat. Zostawił po sobie żonę i syna, jego śmierć była niespodziewana – jeszcze trzy tygodnie temu publikował wpisy na swoim profilu w serwisie Twitter. Nieznane są oficjalne okoliczności śmierci Kądziołki.

W latach 2011-2016 sprawował funkcję zastępcy prezydenta miasta Szczecin do spraw komunalnych z ramienia partii Prawa i Sprawiedliwości. Odpowiedzialny był między innymi za sprawy komunalne i komunikację.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim był Mariusz Kądziołka?

Mariusz Kądziołka dorobił się wszechstronnej i imponującej kariery. Po ukończeniu studiów na Akademii Rolniczej w Szczecinie zajmował się pracą w policji, pracował następnie w PZU. W 2000 został dyrektorem oddziału Żółte Taxi Sp. z.o.o. Później znalazł pracę w lokalnym ZUS-ie czy OHP. Następnie został powołany na zastępcę prezydenta miasta.

Po skończonej kadencji zastępcy prezydenta miasta został przewodniczącym rady nadzorczej Grupy Azoty Koltar Sp. z. o. o. – sprawował to stanowisko do śmierci.

Jego współpracownicy ciepło go wspominają. Nazywają go bardzo dobrze zorganizowanym menagerem i urzędnikiem.

Bliskim składamy najszczersze kondolencje.

Źródło: gs24

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu
  2. Były szef CBŚ powiedział, co mogło stać się z Jackiem Jaworkiem
  3. Nie żyje Krzysztof Piotrowski. Zmarł na stwardnienie zanikowe boczne SLA