Zmarł wybitny amerykański aktor Frank Bonner. Informację o śmierci przekazała jego córka, Desiree Boers-Kort, oraz magazyn The Hollywood Reporter. Artysta zmarł w swoim domu w Laguna Niguel w Kalifornii. Za przyczynę uznaje się komplikacje spowodowane otępieniem z ciałami Lewy’ego.

Frank Bonner był znany z takich produkcji jak: WKRP in Cincinnati, Equinox, czy Statek miłości. Zmarł w wieku 79 lat.

Frank Bonner nie żyje

Amerykański artysta zmarł we środę, 16 czerwca w swoim domu. Ogromną sławę przyniosła mu rola w pierwszym z powyżej wymienionych sitcomów. Jego córka opublikowała na swoim Facebooku długi wpis, w którym poinformowała o stracie:

– Jestem głęboko zasmucona informacją, że nasz ukochany Frank Bonner zmarł dzisiaj w wieku 79 lat. Kochał swoich fanów i nawet w ciągu ostatnich kilku tygodni swojej choroby nadal dawał autografy. Dziękuję wszystkim, którzy śledzili jego karierę. Będzie mi go zawsze brakować – czytamy na profilu Desiree Boers-Kort.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Pod wpisem córki zmarłego aktora pojawiło się mnóstwo kondolencji i żalu, wyrażanego nie tylko przez fanów artysty, ale również jego znajomych. Frank Bonner pozostawił jeszcze pogrążonych w żalu żoną Gayle, drugą córkę DeAndrę oraz dwójkę synów: Justina i Matthew. Posiadał siedmioro wnucząt.

Kim był Frank Bonner?

Frank Bonner był amerykańskim aktorem. Urodził się 28 lutego 1942 roku w Little Rock w stanie Arkansas. Jego rodzice mieli powiązania muzyczne. Po raz pierwszy w filmie wystąpił w 1947 roku. Kariera aktora na dobre rozbłysnęła w latach 70. Wszystko za sprawą owianego sukcesem filmu Equinox.

Poza wcześniej wymienionymi w tekście produkcjami mieliśmy okazję oglądać go m.in. w: The F.B.I., Emergency!, Simon & Simon, Night Court, Napisała: Morderstwo, czy Byle do dzwonka: Nowa klasa.To niestety kolejna przykra informacja, którą dziś podajemy.

Zobacz zdjęcie:

Zmarł aktor Frank Bonner. Miał 79 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: The Hollywood Reporter

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl