Ten rok stoi pod znakiem ślubów w rodzinie Królikowskich. Nadchodząca uroczystość budzi szczególnie dużo emocji. Żeni się Jan Królikowski. Co usłyszała jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, od przyszłej synowej? Możecie być zaskoczeni!

Joanna Jarmołowicz wychodzi za mąż za Jana Królikowskiego. Uroczystość ta budzi sprzeczne emocje nawet wśród bliskich pana młodego. Aktorka była bowiem najpierw związana z Antkiem – ostatecznie rzuciła go dla Jana.

Para prowadzi pełne miłości, udane życie – urodził im się nawet synek, Józio, który ma już dwa latka. Antek ułożył sobie za to życie z Joanną Opozdą, z którą w wakacje wziął ślub (więcej tutaj).

Jaką teściową jest matka Jana Królikowskiego?

Najpierw na ślubnym kobiercu stanął Antek, chwilę później – jego siostra Julia (więcej tutaj), a teraz kolej na Jana Królikowskiego. To musiały być bardzo emocjonujące miesiące dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Joanna Jarmołowicz wygadała się w rozmowie z Plotkiem, co sądzi o przyszłej teściowej. Okazuje się, że same dobre rzeczy! Małgorzata zawsze wspiera swoje dzieci, nawet jeśli nie do końca się z nimi zgadza.

Sama Joanna zawsze może liczyć na pomoc teściowej, bez względu na to, jaki ma problem. Mają świetny kontakt – do tego stopnia, że Jarmołowicz często radzi się matki swojego partnera przy okazji różnych wyborów życiowych.

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Straż pożarna wydała komunikat dot. wypadku Tomasza Stockingera

Źródło: instagram.com